1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Летна љубов

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од Saisnalla, 16 јуни 2014.

 1. Saisnalla

  Saisnalla Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2012
  Пораки:
  183
  Допаѓања:
  134
  Се работи за нова тинејџерска серија на ТВ Сител, која почнува од вечерва-по Дневник2.
  http://www.sitel.com.mk/mk/letna-ljubov
  Кој планира да ја гледа серијата?
  [​IMG]
   
 2. ilovenails

  ilovenails Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2014
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  јас мислам да ја следам, мислам дека е добра :D
   
 3. QweenSM

  QweenSM Форумски идол

  Се зачлени на:
  18 декември 2013
  Пораки:
  3.933
  Допаѓања:
  30.767
  Пол:
  Женски
  И јас планирам да ја гледам, па ќе видеме дали ќе не воодушеви.
   
 4. Stefani999

  Stefani999 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 февруари 2012
  Пораки:
  702
  Допаѓања:
  601
  Туркса ли е?
   
 5. love11111

  love11111 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2014
  Пораки:
  120
  Допаѓања:
  148
  Пол:
  Женски
  Мислам дека не е. :) ;)
   
 6. cansuuuu

  cansuuuu Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2012
  Пораки:
  199
  Допаѓања:
  111
  Снимена била во Франција..не би требало да е турска :)
   
 7. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.890
  Пол:
  Женски
  Француска е. Првата епизода беше интересна.Јас ќе ја следам.
  П.С.КОНЕЧНО НЕШТО ШТО НЕ Е ТУРСКО,И КОНЕЧНО ТИН-СЕРИЈА!
   
 8. ivchee.ivche

  ivchee.ivche Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2013
  Пораки:
  297
  Допаѓања:
  42
  Пол:
  Женски
  Леле многу е интересна, баш вчера ја гледав :) . Конечно да кренеме глава од Турциве :D
   
 9. cansuuuu

  cansuuuu Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2012
  Пораки:
  199
  Допаѓања:
  111
  Го знае некој оригиналниот наслов,мислам како се вика на француски ?
   
 10. Mrs.Cuper

  Mrs.Cuper Популарен член

  Се зачлени на:
  10 август 2011
  Пораки:
  2.790
  Допаѓања:
  2.553
  Пол:
  Женски
 11. srhsejbsk

  srhsejbsk Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2014
  Пораки:
  1.592
  Допаѓања:
  9.360
  Пол:
  Женски
  Ја гледам ама некако ми е чудно, францускиот не го знам добро и кога зборувам тоа го правам сосема споро а овие во филмот зборуваат како ножици и додека да го прочитам преводот и ја видам сцената дошла друга сцена и така си се мачи srhejbsk :D
   
 12. Deadhalf

  Deadhalf Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2013
  Пораки:
  195
  Допаѓања:
  65
  Пол:
  Женски
  луѓе што се деси со дафне? ке го роди детето? немам гледано 10 епизоди ајј некој нека раскаже на кратко