1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Летни спортови

Дискусија во 'Спорт' започната од cveke123, 12 јуни 2012.

 1. cveke123

  cveke123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2012
  Пораки:
  352
  Допаѓања:
  633
  Не сум сигурна дали темава е соодветна за категоријата...
  Ако има дупла, во што се сомневам, иако побарав доста, се извинувам.


  Ете така, Спортови за летниот период. Предлагајте што може да правиме, но
  можат и да бидат како проба за есента.
  Кажете овде секакви клубови за соодветни спортови...
  :?: :)
   
 2. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.011
  Пол:
  Женски
  искрено баш баш и не те разбирам што сакаш да кажеш....летни спортови? хммм сигурно нема скијање да избереш сред лето :D сакаш да почнеш да спортуваш,сакаш онака нешто да пробаш, те привлекува ли нешто?
   
 3. Marbella

  Marbella Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2012
  Пораки:
  615
  Допаѓања:
  342
  Пливање, одбојка на плажа :wasntme:
  и секако уметничко лизгање :D се зезам...

  сакаш нешто да тренираш летоово? :)
   
 4. Elena-97

  Elena-97 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јули 2011
  Пораки:
  913
  Допаѓања:
  2.107
  Јас ќе си се запишам со брат ми,другарка ми и нејзината сестра и брат на пливање деновиве,во Борис Трајковски. Ќе одиме во почетничкиот клас, да се научиме правилно да пливаме, а не мафтај каде стигнеш :lol: Мислам дека така најубаво ќе се рекреираме за време на горештиниве.