1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Летни хитови

Дискусија во 'Канта' започната од problems94, 22 јуни 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. problems94

  problems94 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јули 2012
  Пораки:
  104
  Допаѓања:
  15
  Девојки ајде овде постирајте песни кои почнавте да ги слушате и кои сметате дека ќе бидат летни хитови.
  Ако е глупа темава или има слична, се извинувам. Може во канта.

  Поздрав :*
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.359
  Допаѓања:
  63.347
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.