1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Лето

Дискусија во 'Канта' започната од demilovato4ever, 13 јуни 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. demilovato4ever

  demilovato4ever Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јануари 2012
  Пораки:
  216
  Допаѓања:
  220
  Сакав да ве прашам што правите во лето за да не ви биде досадно?
  Секој ден ми е се подосаден ,и подосаден..Моите пријателки постојано се зафатени .. И така да останувам дома сама :/ .. кажете нешто што би правела за да не ми биде досадно! :)

  ~ Разгледував и колку што видов нема ваква тема .. А ако има се извинувам и може да маните канта :rofl:
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.479
  Допаѓања:
  63.986
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.