1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Лечење на хормони со помош на диета

Дискусија во 'Диети' започната од B.A., 7 септември 2016.

 1. B.A.

  B.A. Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 септември 2016
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Женски
  како да си ги излечам хормоните без последици и без лекарства? Многу се здебелив ке си пукнам. Ми излагаат и влакненца на брадата и циклусот ми е хаос. Се здебелив! Помош!