1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Лејтон Мистер (Leighton Meester)

Дискусија во 'Групи и изведувачи' започната од BlackSwan5, 4 јануари 2012.

 1. BlackSwan5

  BlackSwan5 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2011
  Пораки:
  2.765
  Допаѓања:
  3.548
  Лејтон Мистер (Блер од Озборувачка) гради и музичка кариера покрај актерската.Многу ми се допаѓаат нејзините песни а особено ми се допаѓа како пее кантри музика.
  Што мислите за неа како пејачка?
  http://www.youtube.com/watch?v=JZg3ibOt964&ob=av2e

  http://www.youtube.com/watch?v=Pv4san1xIi0

  http://www.youtube.com/watch?v=LBTCaGU5_1c

  http://www.youtube.com/watch?v=euEbMunC ... re=related

  http://www.youtube.com/watch?v=pFHNDyBqLs8
   
 2. Ale.Ambrosio4

  Ale.Ambrosio4 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 декември 2011
  Пораки:
  198
  Допаѓања:
  46
  Ми се допаѓа во серијата Gossip Girl, ама песниве не. Некако ми се за тинејџери.