1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Лидер на струка КТА

Дискусија во 'Образование' започната од TheFallenAngel, 29 ноември 2015.

 1. TheFallenAngel

  TheFallenAngel Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јануари 2014
  Пораки:
  38
  Допаѓања:
  15
  Пол:
  Женски
  Има некој учествувано на натпреварите за лидер на струка ? Молам за совети и искуства .