1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Лижење прст во текот на секс

Дискусија во 'Секс' започната од damjansk, 28 јануари 2013.

 1. damjansk

  damjansk Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јули 2012
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  9
  Zdravo,
  me interesira edna rabota za koja bi sakal da slusnam komentari od devojkite..a sekako e povrzana licno so mene..
  kako za voved vo temata :)
  od pred nekolku meseci, onaka slucajno pri seks so devojka mi slucajno pomina mojata raka po nejzinoto lice i se sluci nesto neobicno za mene...barem do togas..devojka mi mi go zema sredniot prst i pocna da mi go lize..popoleka malce po malce...kako se vzestuvase nasiot seks, taka ona poveke i poveke go lizese prstot..iako bese neobicno, mene mi se vide nekako interesno, zavodlivo...
  normalno, ne sum ja prasal za taa sitacija...od togas nekako popoleka sramezlivo pocnavme toa i da go praktikuvame vo nasiot seks...i pri drugi pozi..izgleda i dvajcata ne vozbuduva...
  Dali vam vi se slucuva da mu gi lizete prstot na vasiot decko dodeka imate seks?
  Kako vi izgleda toa...? Kako vie devojkite go tolkuvate toa? Bas me interesira mislenje od devojki...
   
 2. Angel-Adriana

  Angel-Adriana Популарен член

  Се зачлени на:
  28 август 2012
  Пораки:
  1.085
  Допаѓања:
  553
  Мене не ми се дешава и не му правам тоа на дечко ми!
   
 3. Diva.roza69

  Diva.roza69 Активен член

  Се зачлени на:
  28 јануари 2013
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  3
  Lizenje prst vo tek na seks

  Да јас и дечко ми го практикуваме тоа во време на сексот и мене многу ме возбудува и пали тоа :)
   
  На Minion.M, vectra и damjansk им се допаѓа ова.
 4. TheEkaterina

  TheEkaterina Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2013
  Пораки:
  345
  Допаѓања:
  331
  Да, го практикуваме тоа... не секогаш ама го практикуваме.
  Тоа ти доаѓа како пушење к**, само што во ситуацијата тоа е заменето со прст, затоа и толку возбуда.. :lol:
   
  На JessieT, MisterDON, Miss-HeLL и 2 други им се допаѓа ова.
 5. bitolski69

  bitolski69 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 април 2012
  Пораки:
  110
  Допаѓања:
  23
  Точно така, му доага како пушење додека го прима... Ако сака добива, ако не сака не добива. Не сите, но некои го сакаат во уста.
   
 6. damjansk

  damjansk Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јули 2012
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  9
  dobro e...nemalo nisto cudno vo toa :)
  duri seksi bilo i za drugi haha

  izgleda malce otkaceno, ama mnogu vozbuduva, neli?
  dosega samo so zatvoreni oci mi go lizela prstot devojka mi...i super izgleda ..epten me pali da ja gledam kako uziva dodeka mi go cica prstot dodeka se seksame...ima nesto vo celata rabota sto dvajcata ne vozbuduva i ni go pravi seksot odlicen...
  kako vie devojkite go pravite toa so vasite momci?
  sto e toa sto vas ve vozbuduva vo ovaa rabota?
   
 7. vectra

  vectra Активен член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2013
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  1
   
 8. damjansk

  damjansk Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јули 2012
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  9
  Zvuci kako trojka situacija..Od tamu doagja vozbudata?
   
 9. TheEkaterina

  TheEkaterina Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2013
  Пораки:
  345
  Допаѓања:
  331
  Да. Баш така.... :$
   
  На Miss-HeLL и damjansk им се допаѓа ова.
 10. Elena69221

  Elena69221 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 август 2011
  Пораки:
  2.352
  Допаѓања:
  3.516
  Пол:
  Женски
  Го применувам понекогаш. :)
   
  На Milenalena му/ѝ се допаѓа ова.
 11. homealone

  homealone Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2012
  Пораки:
  1.286
  Допаѓања:
  361
  Пол:
  Женски
  Го практикуваме по некогаш но како предигра.
   
 12. Micheleljubov

  Micheleljubov Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2012
  Пораки:
  484
  Допаѓања:
  2.939
  Само ако е прст од нога.


  :D :D
  Мислам дека вакви прашања и „сексуални совети“ можат да се стават во некоја тема, веќе постоечка.
   
  На Nylon му/ѝ се допаѓа ова.
 13. damjansk

  damjansk Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јули 2012
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  9
  interesno..interesno
  devojki, ova mi zvuci kako fantazija za trojka..dodeka go lizete prstot na vasiot decko fantazirate za treta licnost? ...za lizenje stap od tret? hmm ova e veke nesto...epten provokativno... :P
   
 14. lollipop93

  lollipop93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2012
  Пораки:
  252
  Допаѓања:
  88
  ИстооО !!!
   
 15. TheMisteriousA

  TheMisteriousA Активен член

  Се зачлени на:
  29 април 2013
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  3
  Пол:
  Женски
  Дечко ми кога ќе се поднапие за викенд и имаме секс,тогаш обавезно ми го става палецот во уста,а онака се срами ама знам дека тоа му е фетиш.А мене ме пали тоа многу и ја побрзо свршувам така :P
   
 16. sladok-bitola

  sladok-bitola Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 март 2013
  Пораки:
  303
  Допаѓања:
  46
  понекогаш сакам :D
   
 17. anelulu

  anelulu Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 мај 2010
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  2
  Според мене нема ништо чудно во тоа, всушност е и многу ИНСПИРАТИВНО. Делува многу возбудувачки на мене , а и на мојот партнер.
   
 18. Festim

  Festim Нов член

  Се зачлени на:
  5 јули 2011
  Пораки:
  155
  Допаѓања:
  34
  па би рекол дека сите девојки тука уживат во тоа ништо страшно нема у тоа
  јас и ставам прст на девојка ми па понекогаш и со се пенисот и турам и прст
   
 19. Elena69221

  Elena69221 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 август 2011
  Пораки:
  2.352
  Допаѓања:
  3.516
  Пол:
  Женски
  практикувам понекогаш. зависи од расположение.
   
 20. damjansk

  damjansk Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јули 2012
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  9
  eh, ama ste sramezlivi...ne otvorivme NASA tema, sekako deka toa e nesto sto se praktuva vo tek na seks..ama spodelete vasi iskustva okolu ova...sto vam vi znaci, kako vi deluva...