1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Лижење прст во текот на секс

Дискусија во 'Секс' започната од damjansk, 28 јануари 2013.

  1. damjansk

    damjansk Истакнат член

    Се зачлени на:
    15 јули 2012
    Пораки:
    21
    Допаѓања:
    9
    kaj nas lizenjeto prst mnogu produktivno deluva :)
    dvajcata ne pali prilicno i ni go zacinuva seksot...taka otprilika pocnuvame, a prodolzuvame so ubav dolg i strasten seks...
    sega mislam deka ne pominuva seks bez toa...sekako prvo jas pocnav so tie provokacii, a sega ne pominuva seks bez devojka mi da mi go pobara prstot da go lize dodeka se seksame...
    uff, tek kako deluva vo kuceska poza koga ke pocne poleka, malce sramezlivo da go lize prstot, pa posle otkako ke se opusti, ke se svrti provokativno da me gleda so ubavite ocinja so prstot vo usta..slika za svrsuvanje..
    kakvi se vasite iskustva?
    devojki, ima li uste nesto da se dodade vo vakvite priliki, za da zacini rabotata poveke?
    odvaj cekam da procitam nesto interesno...
     
    На blueberry93 му/ѝ се допаѓа ова.
  2. loveisshit

    loveisshit Активен член

    Се зачлени на:
    27 јули 2013
    Пораки:
    149
    Допаѓања:
    26
    Ужива додека му го цуцам и лижам прстето <3
     
  3. MisterDON

    MisterDON Активен член

    Се зачлени на:
    30 јули 2013
    Пораки:
    8
    Допаѓања:
    2
    На стапалата на нозете има повеќе од седум илјади нервни завршетоци така да со нежна масажа и со лижење на прстите од нозете се стимулира целиот нервен систем.
    Интересно е да се проба но се разбира предходно убаво измијте си ги нозете :lol:
     
  4. Strumka22

    Strumka22 Истакнат член

    Се зачлени на:
    16 јули 2013
    Пораки:
    894
    Допаѓања:
    2.442
    Пол:
    Женски
    Оваа тема ме потсети на еден мој бифши дечко од пред 2 години. Тој имаше навика прво со 2 прста да пенетрира во мене и на тој начин да ме доведе до оргазам а потоа прстите онака лигави ми ги ставаше во уста, а тој продолжуваше со половиот орган да ме работи. На почетокот ми беше малку гадно и непријато, се чувствував неубаво но потоа размислив и си реков, кога он може да ме лиже доле и соковите од мојата утроба да ги голта, зошто да неможам јас.
     
    На Milenalena, Prijatelot, veren и 4 други им се допаѓа ова.
  5. Viktorijaaa5

    Viktorijaaa5 Форумски идол

    Се зачлени на:
    26 октомври 2013
    Пораки:
    5.358
    Допаѓања:
    83.801
    Пол:
    Женски
    Ми се дешава истото , понекогаш за време на секс оваа како тебе што ти било, но мислам дека тоа е онака кога си експериментираме, кога одолговлекуваме сакаме да се гледаме како заедно уживаме ,
    Мене оваа ме пали и убаво ми е :$
     
    На Festim му/ѝ се допаѓа ова.
  6. Festim

    Festim Нов член

    Се зачлени на:
    5 јули 2011
    Пораки:
    155
    Допаѓања:
    34
    баш е пријатно тоа нема ништо лошо во тоа , ја просто уживам да го праам тоа ја терам нејзе да стави прсти да ги намачка со нејзиниот сок и да ми ги стави у уста или пак ја нејзе па у нејзина уста тоа е ептен возбудувачко
     
  7. Decapitated.Hanna

    Decapitated.Hanna Истакнат член

    Се зачлени на:
    4 ноември 2012
    Пораки:
    798
    Допаѓања:
    576
    Ми се има случено.. по иницијатива на дечко ми. Чувството како да го опишам.. хмм, па можи да се речи дека возбудувачки беше да го гледам така возбуден. :D
     
    На Festim му/ѝ се допаѓа ова.
  8. Savana93

    Savana93 Истакнат член

    Се зачлени на:
    20 август 2013
    Пораки:
    162
    Допаѓања:
    159
    Секако дека е доста провокативно може да се нарече иницијатива на предигра..јас тотално се внесувам и дури кога ми го гали лицето обожавам да му ги бакнувам или лижам рацете,самата страст и љубов доведува до такви нежности.
     
    На Festim му/ѝ се допаѓа ова.
  9. Bitter-Sweet

    Bitter-Sweet Форумски идол

    Се зачлени на:
    31 мај 2010
    Пораки:
    13.148
    Допаѓања:
    76.582
    Пол:
    Женски
    Еднаш тој ми го стави палецот во уста и јас го лижев, тоа се повтори уште еднаш или два пати но мене не ми е нешто возбудливо и почнав да го гризам и го тргна и престана да го прави тоа :D
     
  10. zokipoki.1

    zokipoki.1 Истакнат член

    Се зачлени на:
    18 јуни 2016
    Пораки:
    397
    Допаѓања:
    1.288
    Пол:
    Машки
    Odlicno kazano...
     
    На zlakoo му/ѝ се допаѓа ова.
  11. zlakoo

    zlakoo Активен член

    Се зачлени на:
    3 јули 2016
    Пораки:
    14
    Допаѓања:
    7
    Пол:
    Машки
    koga mozam da i ja lizam zosto ne bi si go liznal prstot koj i sum go stavil dole