1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Лимес козметика

Дискусија во 'Лице' започната од biljana13, 24 јануари 2016.

 1. biljana13

  biljana13 Активен член

  Се зачлени на:
  23 јануари 2016
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Сте слушнале ли за Лимес козметика на база на тревки, т.е. на природна база?

  Јас имам крем против брчки за околу очи и сум задоволна. И шампон за нормална коса, ок е.
   
 2. MiAmor

  MiAmor Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2013
  Пораки:
  658
  Допаѓања:
  2.570
  Пол:
  Женски
  Дали некој го кориател гелот за вени и капилари, мелем за вени,да каже искуство ,јас имам по негде капилари испукани дали би ми помогнало,и ако може некој да го напише составот на гелот,фала однапред
   
 3. kikin

  kikin Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2010
  Пораки:
  4.217
  Допаѓања:
  13.862
  Пол:
  Женски
  Јас го зедов за мм сега и ќе кажам искуство, ако веќе не си го купила...