1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Линдзи Лохан (Lindsay Lohan)

Дискусија во 'Канта' започната од yawn, 14 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. yawn

  yawn Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2010
  Пораки:
  697
  Допаѓања:
  699
  Уф,толку критикуваната и контроверзна американска актерка, поп пејачка и модел.
  Сите знаеме за нејзините гоОлеми пороци дрогата и алкохолот..Исто така знае и да си земе од некоја златара по нешто без да остави кеш :lol: и си има лезбејска врска :rock:
  Што мислите за овој лик?
  Искрено мене ме фасцинира нејзиниот живот ,знам дека не блеска но нејзиниот голем мидл фингер за сите ми брца во газ :D :swear:
  Највеќе ми се допаѓа како актерка и фото модел,за пејачка не би рекла.
  Вие? :)
   
 2. pink4ever

  pink4ever Популарен член

  Се зачлени на:
  23 октомври 2010
  Пораки:
  1.042
  Допаѓања:
  1.012
  Ја обожавам Линдзи :)
  Мене ми се допаѓа како глуми и филмовите во кои игра се прекрасно доловени.
  Многу промени направи на косата, ја обои речиси во сите нијанси.
  [​IMG]

  Ја засакав најмногу нејзината улога во mean girls
  [​IMG]
   
 3. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.698
  Не ми се допаѓа.
  Не сакам луѓе кои градат кариера со помош на жолтите печати, а не со нивниот квалитет. :)
   
 4. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.924
  Многу незрело се однесува . Има пари па не знае што да прави со нив , па ни со себе :^) Нема 15 години има 25-6 мислам дека . Па таа повеќе е по затвори и болници него дома . :D
   
 5. rossonerka

  rossonerka Популарен член

  Се зачлени на:
  13 април 2010
  Пораки:
  4.160
  Допаѓања:
  15.287
  Незрела американска цура која ми е една од најантипатичните суштества.
  Фасцинантно во нејзиниот живот се алхокохолот, дрогата, кражбите, затворските казни, тепачките, глупирањата за да ја има секој ден во дневни весници.
  Јас би ја забранила со закон!
   
  На Wild.Child му/ѝ се допаѓа ова.
 6. crazylady

  crazylady Форумски идол

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  5.198
  Допаѓања:
  8.431
  Како актерка да супер е како пејачка воопшто не ми се допаѓа иначе ми се допаѓа како изгледа супер ми е женскава ;) Само штета што славата ја уништи најмногу ми се допаѓа во улогата на филмот Mean Girls ;)

  http://www.youtube.com/watch?v=g01J9DW10EQ
  Oвде ми е најубава ;)
   

  Прикачени фајлови:

 7. A-j-a

  A-j-a Популарен член

  Се зачлени на:
  12 април 2011
  Пораки:
  1.793
  Допаѓања:
  2.023
  Ми се допаѓа како актерка, а како пеачка воопшто не ми се допаѓа. До некаде ме нервира што речиси сите се прават мулти таленти, па луѓе не може сите да не бива за се. Од секое дрво свирче не бива.

  Како и да е и она е само најнормален човек со проблеми. И навистина е многу жалосно што си ја уништува младоста со тоа нејзино неадекватно, размазено и аздисано однесување. Сите имаме проблеми ама не правиме циркус од себе.
   
 8. Sephora

  Sephora Популарен член

  Се зачлени на:
  5 декември 2010
  Пораки:
  2.690
  Допаѓања:
  4.481
  Како актерка ми се допаѓа само кога била дете.

  Двојната Лота, нешто таков филм имаше.
  Таму е уште мала, не е она кое сега е станата. Се насочила кон нешто, знае што сака, да глуми.
  На што личи денес секој да е глумец, пејач, фото модел и креатор. Се во исто време. :x

  Начинот на кој го постигна својот успех не е за пофалба. Единствен труд и беше повеќе алкохол да испие.
   
 9. loly89

  loly89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јуни 2011
  Пораки:
  206
  Допаѓања:
  74
  Не ми се бендисува многу како личност, а како актерка освен во mean girls
   
 10. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  Шо знам... :?:
  Ја перцепирам едино како актерка. Како пејачка уште со првата песна кога ја слушнав си реков Пиши пропало, абер си нема.

  Херби...
  [​IMG]
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
  ...и‘ го сакам најмногу. Ради колата.
   
 11. Jule.Sk

  Jule.Sk Популарен член

  Се зачлени на:
  28 мај 2011
  Пораки:
  1.314
  Допаѓања:
  736
  Пол:
  Женски
  Обожавам како глуми навистина ми се допаѓа многу како актерка ама ова со дрогава зеза работа :worried:
   
 12. s.t.e.f.a.n.j.a

  s.t.e.f.a.n.j.a Нов член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2012
  Пораки:
  365
  Допаѓања:
  51
  не ми се допага многу но немам ни причина за да ја мразам
   
 13. crazyinlove19

  crazyinlove19 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  3.753
  Допаѓања:
  3.729
  Ми се допаѓа како актерка, не е лоша на тоа поле. Oсобено улогата во Mean girls. :) Како пејачка според мене е за никаде, и песните и вокалните способности-катастрофа.
  Ми стана антипатична со сите тие скандали со дрогата, алкохолот, и сите тие глупирања. |(
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.