1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Линк од омилена песна ?

Дискусија во 'Канта' започната од secret.girl, 2 мај 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. secret.girl

  secret.girl Активен член

  Се зачлени на:
  3 јули 2012
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  2
  Која песна денес ја ислушавте барем најмалку 5 пати?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.933
  Допаѓања:
  66.084
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.