1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Листа на македонски сајтови за огласи

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од silverr, 27 ноември 2019.

 1. silverr

  silverr Нов член

  Се зачлени на:
  18 ноември 2019
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Машки
  На ден 26.ноември.2019 ја составив листава на македонски сајтови за огласи што можев да ѓи пронајдам, листата ја составив во неколку категории.
  Ако знаете некој друг сајт кој што не е во листата или во иднина се создаде нов сајт за огласи пишете го во коментар.

  НАПОМЕНА: листата е составена по случаен редослед!

  # Сите категории
  https://www.reklama5.mk
  https://www.pazar3.mk
  http://www.vipmarket5.mk
  https://www.bin.mk
  https://www.novpazar.com
  https://besplatnioglasi.mk
  https://www.zona.mk
  https://oglasnikd.mk
  https://www.e-oglasi.mk
  https://oglasi.mk
  https://www.starokupujem.mk
  http://www.kupiprodajmk.com
  https://mojagarderoba.mk
  https://pazar5.mk
  https://www.zaprodazba.mk
  https://avtobanda.pazarzase.mk
  https://reklami.com.mk
  https://oglasise.mk
  http://www.oglasnik.eu.mk
  https://pronajdi.com (не работи пребарувањето)
  http://malioglasi.idividi.com.mk

  # Автомобили
  https://www.avtooglasi.com.mk
  https://avtobanda.pazarzase.mk
  http://www.mobile24.mk

  # Недвижности
  https://metar2.mk
  https://imoti247.com
  http://imoti.mk
  http://impuls.com.mk

  # Вработување
  https://www.vrabotuvanje.com.mk
  https://kariera.mk
  http://www.najdirabota.com.mk
  https://vraboti.se
  https://e-rabota.av.gov.mk/OglasSearch.aspx
  http://www.prv.mk
  https://www.fakulteti.mk/job/vrabotuvanje
  https://www.oglasizarabota.mk


  линк: https://pastebin.com/4J7jRGKH

  ------
  листа на сајтови кои не работат (можеби некогаш ќе проработат)
  линк: https://pastebin.com/wF3fbqhN
   
  На Bitter-Sweet му/ѝ се допаѓа ова.
 2. silverr

  silverr Нов член

  Се зачлени на:
  18 ноември 2019
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Машки
 3. silverr

  silverr Нов член

  Се зачлени на:
  18 ноември 2019
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Машки
 4. silverr

  silverr Нов член

  Се зачлени на:
  18 ноември 2019
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Машки
 5. Alex.T

  Alex.T Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2018
  Пораки:
  100
  Допаѓања:
  104
  Пол:
  Машки