1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Листа на најзгодни политичари

Дискусија во 'Канта' започната од Skadrina, 19 јули 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Skadrina

  Skadrina Активен член

  Се зачлени на:
  18 јули 2013
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  имињата на најзгодните македонски политичари????:) :D
   
 2. HollyWoodGirl

  HollyWoodGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2013
  Пораки:
  665
  Допаѓања:
  314
  Бранко Црвенковски :rofl: :rofl:
  и овој Тодоров е симпатичен. :rofl: :rofl:
   
 3. Skadrina

  Skadrina Активен член

  Се зачлени на:
  18 јули 2013
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  Najzodni e Gruevski i Ivo Ivanovski;)
   
 4. tweety26

  tweety26 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2010
  Пораки:
  1.650
  Допаѓања:
  2.275
  Пол:
  Женски
  Спасов-мој фаворит.Само заради него вести гледам. :D
  Груевски си е згоден исто,Иво и Тодоров.
   
 5. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.954
  Допаѓања:
  54.950
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.