1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Лифтинг

Дискусија во 'Лице' започната од bells2011, 18 април 2011.

 1. bells2011

  bells2011 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 април 2011
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  3
  Драги читателки дали бил некој на лифтинг со радио-бранови? Баш ме интресира вашето мислење. Не она од козметичарите туку од нас муштериите?