Личност која најмногу ја сакате..???

Дискусија во 'Канта' започната од smiley22, 16 април 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. smiley22

  smiley22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 април 2012
  Пораки:
  670
  Допаѓања:
  349
  Секој човек во животот има барем една личност која најмногу ја сака,..
  Јас сега најмногу,најмногу ја сакам мајка ми и сестра ми :) ....Вие која личност најмногу ја сакате:мајка,дечко,татко,сестра/брат....?????


  Ако темава е глупа или има уште една ваква клуч...
   
 2. Lovely15

  Lovely15 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 март 2012
  Пораки:
  151
  Допаѓања:
  31
  Најмногу мајка ми и татко ми, па потоа брат ми и дечко ми :inlove:
  Сите хаха :rofl:
   
 3. danniela5

  danniela5 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јуни 2011
  Пораки:
  1.308
  Допаѓања:
  879
  Пол:
  Женски
  Па ги сакам моите најблиски најмногу . Кој најмногу не би можела да се одлучам .
   
 4. MaCa-J

  MaCa-J Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 август 2011
  Пораки:
  604
  Допаѓања:
  133
  Моите најблиски. Најмногу мајка ми, се подразбира. :l:
   
 5. Alesii

  Alesii Популарен член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2012
  Пораки:
  1.125
  Допаѓања:
  841
  мајка ми ,татко ми и моето куче кое си го третирам како братче :* :*
   
 6. kikav

  kikav Популарен член

  Се зачлени на:
  28 февруари 2011
  Пораки:
  2.711
  Допаѓања:
  2.030
  татко ми оти со него можам најмногу да се разберам за се
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.