1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Локации за десерти

Дискусија во 'Храна и пијалаци' започната од Neanonim888, 7 декември 2016.

 1. Neanonim888

  Neanonim888 Нов член

  Се зачлени на:
  23 септември 2016
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  1
  Немам наидено на амерички крофни , оние што се како прстен знаете , во Скопјево. Се прашував дали воопшто ги има , освен оние малине на плоштад.
   
 2. PrettyDramaQueen

  PrettyDramaQueen Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 мај 2016
  Пораки:
  399
  Допаѓања:
  4.192
  Пол:
  Женски
  Нутела хаус во Сити Мол и Breadway во Ново Лисиче :D
   
  На Summerlover, zhap4e и LollySky им се допаѓа ова.
 3. Neanonim888

  Neanonim888 Нов член

  Се зачлени на:
  23 септември 2016
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  1
  Тоа во центар Нутела хаус како да не работи?
   
  На Summerlover му/ѝ се допаѓа ова.
 4. PrettyDramaQueen

  PrettyDramaQueen Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 мај 2016
  Пораки:
  399
  Допаѓања:
  4.192
  Пол:
  Женски
  Немам поминато таму одамна, па така да не знам :shake:
   
  На Summerlover му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Queen8

  Queen8 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2018
  Пораки:
  4.279
  Допаѓања:
  20.711
  Пол:
  Женски
  Carpe diem, Енрико, Палма, Дистрикт...
   
  На KuklickaMoja, Lovelybaby<3, Soncence3 и 2 други им се допаѓа ова.
 6. Emma2

  Emma2 Популарен член

  Се зачлени на:
  9 октомври 2018
  Пораки:
  2.329
  Допаѓања:
  5.770
  Пол:
  Женски
  Вафли во Мартини :inlove:
   
  На Queen8 му/ѝ се допаѓа ова.