1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Луге помагајте ова го нема никаде жими се !

Дискусија во 'Канта' започната од anonimnaa, 5 јануари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. anonimnaa

  anonimnaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2011
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  0
  ќе се обидам да бидам кратка иако темава е долга и широка.
  не се работи за мене , се работи за мојата најдобра другарка и не знам како да и помогнам а верувајте и треба помош.
  Девојчето е заљубено во својот роден брат. разлика се во години.таа има 19 тој има 27 мегутоа полудува по него.од кога брат и се врати од Америка пред неколку месеци децојчево само си прави некои филмови во главата, не го гледа веке како брат, страшно е љубоморна и се надева дека несто може да биде мегу нив :emo: :puke:
  јас се обидов да зборам со брат и нејзин, меѓутоа тој мисли дека се зафркавам не ми верува. дури и неколку добри причини му наведов каде што секој би се посомневал но тој не сака да верува во тоа.
  не знам што да правам.не можам да го гледам девојчето како страда.на почетокот мислев дека јас сум во грешка но од кога раскина со дечко и ради брат му зашто е убедена дека еден ден ке има нешто со него, и кога направи да раскине брат му со девојката веке не знам што да мислам :x :x :x :x
  давајте совети дека девојчево е во депресија буквално се пали на својот роден брат, мастурбира на него плаце по него и што ли уште не !
   
 2. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.993
  Незнам како можеме ние да помогнеме во случајов. Ако е вистинска приказнава и не е производ на твојата досада за време на распуст во доцните часови јас ќе препорачам да кажеш на нејзините и правец на психијатар.
   
 3. gami

  gami Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 ноември 2010
  Пораки:
  628
  Допаѓања:
  125
  Помош за ова нема, болна е другарка ти, нека се лече
   
  На Offspring му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.993
  Да не пукнеш ме измаснеа - кратко и јасно :rofl:
   
  На gami му/ѝ се допаѓа ова.
 5. anonimnaa

  anonimnaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2011
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  0

  каква досада специално дојдов на сајтов ради ова да видам некој дали мозе да ми даде добар совет
  не знам ни јас самата како да зборам со нејзината мајка засто татко нема.
  од една страна ми е страв да не ја изгубам како другарка ради тој гест сто ке го направам, а од др страна би ми било мило да знам дека на тој нацин ке се реси пробмелот
   
 6. nice.girl9090

  nice.girl9090 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јуни 2010
  Пораки:
  348
  Допаѓања:
  69
  Ме изнасмеавте со мислењата :lol:
   
 7. anonimnaa

  anonimnaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2011
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  0
  абе не е за смеење девојчето забега на млади години :@ :@ :@ :@
   
 8. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.993
  Епа или кажи ја на мајка и или друго чаре нема.
   
 9. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.836
  Пол:
  Женски
  Да, да.... и надвор лета слон |(
  Тебе да не ти е досадно девојче?

  Зошто тоа така јас чувствувам дека ќе ти ја клучнат и оваа тема? :D
   
  На nice.girl9090 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. anonimnaa

  anonimnaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2011
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  0
  ми беше преска зш? :rofl:
   
 11. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.993
  Ова е бетер од онаа со перничето :rofl:
   
  На TeddyGrey и Mistery им се допаѓа ова.
 12. gami

  gami Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 ноември 2010
  Пораки:
  628
  Допаѓања:
  125
  Познава се дека ти било досадно :lol: :lol: :lol:

  И како специјално за ова дојде, кога претходно и други теми отвараше?
   
 13. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.836
  Пол:
  Женски
  Зш се гледа преку монитор дека нема што да правиш :rofl:
  Освен да си моткаш филмчиња у глава... А тоа знаеш дека не е здраво? Си учела 1% психологија? Или не си била на таа лекција? :?:
   
 14. anonimnaa

  anonimnaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2011
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  0
  а не смее да се отвараат?
   
 15. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.836
  Пол:
  Женски
  Јас ти предлагам да отвориш тема ,,Марсовец пред мојата врата! Помагајтееееее!!!!,, :)
   
  На roberta-rubi, Ema.Sk, UbavkaBube и 2 други им се допаѓа ова.
 16. anonimnaa

  anonimnaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2011
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  0

  судвиноооооооо јабанооооооооооо
  тешки суштестваааааааааа држи земјавааааааааа :D :D :D
  и коа сакас да се заебавас да не мозес на раат еј -,-
   
 17. gami

  gami Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 ноември 2010
  Пораки:
  628
  Допаѓања:
  125
  Смее, само шо ти за 2 саати 200 отвори, шо не ми се верува дека ти се вистински, а и не лажи дека специјално за оваа со другарка ти се зачлени, кога ти преска за тајната врска исто бараше совет
   
 18. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.836
  Пол:
  Женски
  Ако не си прочитала, форумот не е за заебанции :)
  Тука има доста интелигентни, паметни, учени, образовани, озбилни девојки. :)
  Тука, каде што сакаш ти да исполнуваш твое слободно време, кое очигледно нема каде да го потрошиш, се отвараат дискутабилни теми, каде секој споделува свое искуство и мислење, а не да се расправаат со бедни, очајни и идиотски теми! :)

  фала ти на одвоеното време за читање на овој пост ;)
   
  На FortuneTeller.xD и gami им се допаѓа ова.
 19. anonimnaa

  anonimnaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2011
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  0

  абе јас на сајтов ке правам со сакам
  ако сакам и 45436476587642 теми ке отворам 325435634747568 ке гледам и на 12432154543 ке ставам коментар, а ти ако немас друга работа како мене , или прави го истото или еве со мене разговарај си нормално легално :) :)
   
 20. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.993
  Замисли која имагинација ја има девојчево.
   
  На Ema.Sk, Phyramide и TeddyGrey им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.