1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Лудории од детство

Дискусија во 'Канта' започната од iloveyou29, 19 мај 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. iloveyou29

  iloveyou29 Queen of beauty

  Се зачлени на:
  14 мај 2012
  Пораки:
  5.556
  Допаѓања:
  31.042
  Пол:
  Женски
  Незнам дали постои ваква тема...ама ајде да се потсетиме на старите добри времиња и да се посмееме... па ако ви текнува на нешто споделете :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.042
  Допаѓања:
  55.876
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.