1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Луна Парк

Дискусија во 'Слободно време' започната од angelce7, 2 мај 2014.

 1. angelce7

  angelce7 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2014
  Пораки:
  24
  Допаѓања:
  7
  Премногу личности прашав и сите ми даваат различен одговор!...
  Работи ли Луна паркот? :$
   
 2. Nana19

  Nana19 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 септември 2012
  Пораки:
  2.141
  Допаѓања:
  2.751
  А каде? Постојат многу во различни градови за каде конкретно
   
 3. Emilia.Attias

  Emilia.Attias Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2013
  Пораки:
  909
  Допаѓања:
  575
  Пол:
  Женски
  Кажете ми одприлика некои места каде што има луна парк во Македонија, баш би сакала да одам.Еднаш бев во Скопје кога не носеа на екскурзија, а сега незнам дали сеуште работи таму луна паркот.Инаку обавезно ми е на список луна парк да посетам ова лето. :P
   
 4. angelce7

  angelce7 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2014
  Пораки:
  24
  Допаѓања:
  7
  Прашував за тој во Скопје, кај градски парк.. Инаку да, работи :)
   
 5. blonde_supergirl

  blonde_supergirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2016
  Пораки:
  821
  Допаѓања:
  2.124
  Пол:
  Женски
  Здраво феминки :l::f: Каде се наоѓа точно Луна Паркот, ме интересира дали е блиску до Зоолошка (Скопје) и до колку часот работи? :hug:
   
 6. Queen8

  Queen8 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2018
  Пораки:
  4.279
  Допаѓања:
  20.707
  Пол:
  Женски
  Новиот Луна парк кај Александар палас е бајка. До сега немало поубав.
   
  На KuklickaMoja, Lovelybaby<3, Soncence3 и 5 други им се допаѓа ова.
 7. crimson

  crimson Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2011
  Пораки:
  3.910
  Допаѓања:
  51.066
  Пол:
  Женски
  Го нема веќе.
   
  На Queen8 и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 8. Queen8

  Queen8 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2018
  Пораки:
  4.279
  Допаѓања:
  20.707
  Пол:
  Женски
  Видов вечерва, штета.
   
  На KuklickaMoja, Lovelybaby<3, Soncence3 и 3 други им се допаѓа ова.
 9. JustBeautiful

  JustBeautiful Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 март 2011
  Пораки:
  518
  Допаѓања:
  909
  Пол:
  Женски
  Дали има Луна Парк кај Борис? Или не постои тој веќе?