1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Лутраки, Метеори и Костур

Дискусија во 'Патувања и одмори' започната од lilo, 26 октомври 2017.

 1. lilo

  lilo Популарен член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2010
  Пораки:
  743
  Допаѓања:
  1.291
  Пол:
  Женски
  Нашиве агенции се повеќе ги нудат овие места. Ајде овде пишувајте ваши искуства од бањите, каде се сместувате, храна и слично. До сега сум била два пати во ресторанот Кај Митре.
   
 2. Stark

  Stark Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2013
  Пораки:
  4.611
  Допаѓања:
  14.718
  Пол:
  Машки
  В недела планирам Лутраки да одам на еднодневна, дали знаете како се движат цените за влез во бањите и општо? Овие од агенцијава абер немаат или ги мрзи да објаснуваат. Знае ли некој што бил претходно да сподели искуство и како поминал? :)
   
 3. Oxsana

  Oxsana Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 септември 2018
  Пораки:
  166
  Допаѓања:
  224
  Пол:
  Женски
  За цените не се сеќавам но нешто ситно беше. Инаку јас пред 3 години бев можеби сега поскапело. со агенција бев и многу убаво си поминав. Бевме во лутраки и на водопадот воден. Со која агенција ќе одиш.
  Понеси си купаќи крпа.
   
 4. Stark

  Stark Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2013
  Пораки:
  4.611
  Допаѓања:
  14.718
  Пол:
  Машки
  Со Бран ќе одам.

  Влезот за бањите околу 4-5евра е, ваљда не би требало над 30 да потрошам дента... Ти благодарам сепак.
   
 5. Stark

  Stark Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2013
  Пораки:
  4.611
  Допаѓања:
  14.718
  Пол:
  Машки
  [​IMG]


  [​IMG]


  [​IMG]

  [​IMG]


  Бањите 3 евра влез, преубаво си поминав!
   
  На Skyler, Ahoy и IRBBB им се допаѓа ова.