1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Луѓе ај ве молам помош

Дискусија во 'Канта' започната од Famous001, 9 април 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Famous001

  Famous001 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 април 2011
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  Луѓе ај ве молам помош
  ми требаат очила за сонце кои што ќе ми одговараат.. веќе подолго време барам но неможам да најдам :(
   
 2. Shana

  Shana Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2011
  Пораки:
  794
  Допаѓања:
  1.505
  Каква помош бараш?
   
 3. odbojkarka

  odbojkarka Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2011
  Пораки:
  264
  Допаѓања:
  82
  Пол:
  Женски
  spored formata na tvoeto lice
   
 4. Avril.09

  Avril.09 Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2011
  Пораки:
  737
  Допаѓања:
  892
 5. Famous001

  Famous001 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 април 2011
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  да барам според формата на моето лице..
  ама мн карак. лице имам значи лицето ми е во форма на круг и незз какви очила требаат :(
   
 6. Ashling

  Ashling Популарен член

  Се зачлени на:
  19 декември 2010
  Пораки:
  1.228
  Допаѓања:
  2.577
  [​IMG][​IMG]
  А,нели е попаметно да си отидеш и да си пробаш?
  Вака од каде знаеме ти какви сакаш и какви ќе ти стојат.
   
 7. maca99

  maca99 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  1.819
  Допаѓања:
  1.690
  Епа отиди пробај си :D како да ти помогнеме ќе ти ставаме сликички од очила што ги нема кај нас :D оди низ оптиките и продавачките најубаво ќе знаат да ти покажат моделчиња за твоето лице,ете ти помош од мене :P
   
  На Famous001 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.904
  Teмата е заклучена поради тоа што е дупла. Пред да отворите нова тема проверете дали постои иста/слична.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.