1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

МАГИИ

Дискусија во 'Канта' започната од detektivdaniela, 18 јули 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. detektivdaniela

  detektivdaniela Нов член

  Се зачлени на:
  16 јули 2012
  Пораки:
  57
  Допаѓања:
  13
  Често слушам како некои на некој направиле магија. Пр. За да се ожени со неа му направила магија. Некој може да ми појасни овде ништо не разбирам
   
 2. Emma89

  Emma89 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 април 2010
  Пораки:
  1.258
  Допаѓања:
  425
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.