1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

МАНА (Mana fashion)

Дискусија во 'Канта' започната од audrey90, 26 март 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. audrey90

  audrey90 Активен член

  Се зачлени на:
  26 јануари 2013
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  0
  редно е да отвориме тема за МАНА, МАНА ПРВОМАЈСКА, КИСЛЕА ВОДА, ЦЕНТАР, НОВО ЛИСИЧЕ... и каде ја имаше уште хххххх :D :D :D :D :D :D :D :D
  Доста многу шопингувам од мана, мозам да си најдам се и сешто етикети искинати некои пак останати како бенетон, страдивариус, бершка и кои уште не.....
  И јас ја обожувам.... А ВИЕ :)
   
 2. SuperGirl24

  SuperGirl24 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 март 2012
  Пораки:
  2.326
  Допаѓања:
  46.034
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.