МАСОНИ

Дискусија во 'Канта' започната од Pubu-bubu, 29 октомври 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Pubu-bubu

  Pubu-bubu Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 април 2012
  Пораки:
  140
  Допаѓања:
  41
  Неможам да најдам ваква тема на форумов,ако има одма канта..а ако стварно нема шо не ми се веруе ајде да продискутираме ,пошо почнав да се интересирам за нив,,ако знае некој нешо нека пишееее..
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.177
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.