1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

МАТИЧНИ КЛЕТКИ

Дискусија во 'Канта' започната од JustBlack, 28 јуни 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. JustBlack

  JustBlack Активен член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2013
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  8
  Не сретнав ваква тема во веќе постоечките(ако ја има слободно бришете)
  Ме интересира мислењето на идните мамички,како и искуства од оние што веќе зачувале.Секако добро би дошле и информации за цени и начини на плаќање.
  Повелете
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.094
  Допаѓања:
  61.990
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.