МЗТ или РАБОТНИЧКИ

Дискусија во 'Спорт' започната од Alesii, 13 март 2012.

 1. alekce83

  alekce83 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 февруари 2012
  Пораки:
  902
  Допаѓања:
  1.132
  Пол:
  Женски
  МЗТ Скопје :bow:
   
 2. katerina222

  katerina222 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 септември 2011
  Пораки:
  262
  Допаѓања:
  72
  Sekako deka RABOTNICHKI <3
  pozz. do site city park boys :*
   
 3. AnGel.fire

  AnGel.fire Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 август 2011
  Пораки:
  533
  Допаѓања:
  221
  Ако морам да бирам баш меѓу овие, за Работнички, а иначе за Вардар сум јас, секако. :D
   
 4. stefiy

  stefiy Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 февруари 2011
  Пораки:
  129
  Допаѓања:
  71
  Вардар :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :lol:
   
 5. KN13

  KN13 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2012
  Пораки:
  34
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Женски
  МЗТ..најдобар
   
 6. I.love.your.lips

  I.love.your.lips Популарен член

  Се зачлени на:
  6 март 2012
  Пораки:
  746
  Допаѓања:
  969
  Горда навивачка за МЗТ. :l: :l: :l:
   
 7. Tambolina

  Tambolina Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 февруари 2013
  Пораки:
  38
  Допаѓања:
  12
  Дали некаде на нет ја има утакмицата денес МЗТ што играа ? :)
   
 8. I.love.your.lips

  I.love.your.lips Популарен член

  Се зачлени на:
  6 март 2012
  Пораки:
  746
  Допаѓања:
  969
  Од колку часот игра денес МЗТ и Партизан????
  Од 17 или од 19? Брат ми сака да оди ама не знае од колку е.
   
 9. LilBaby

  LilBaby Популарен член

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  3.458
  Допаѓања:
  7.883
  Каква победа на МЗТ денес. :x Тахикардија ќе ме фатеше, на утакмицава ни НБА не и беше рамна, им требаше конечно победа после поразот претходната недела од оние отепаните.

  :whew:
   
  На I.love.your.lips му/ѝ се допаѓа ова.
 10. alekce83

  alekce83 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 февруари 2012
  Пораки:
  902
  Допаѓања:
  1.132
  Пол:
  Женски
  КОЛКУ МИ Е МИЛО ЗА МЗТ :clap: А посебно ми е мило што ги тепавме Партизан
   
  На I.love.your.lips му/ѝ се допаѓа ова.
 11. lana.del-rey

  lana.del-rey Популарен член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2013
  Пораки:
  690
  Допаѓања:
  1.304
  Несакам да се навредувам со никого само се к*рчам кога ке видам некои попалени лелелеле мзт лелелеле работнички лелелле вардар,прво немате искуство на трибина,немам ни јас многу ама 2 години идење со комити колку толку искуство се за некој што нема ич а се пали дека вардар му е една љубов и еден живот. -.-
   
  На Jenniffer и Dog-lover им се допаѓа ова.
 12. homealone

  homealone Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2012
  Пораки:
  1.286
  Допаѓања:
  358
  Пол:
  Женски
  МЗТ мн нормално
   
 13. Lovy1

  Lovy1 Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2013
  Пораки:
  1.082
  Допаѓања:
  817
  Пол:
  Женски
  Не ги следам многу, ама сепак сум за МЗТ :) :inlove:
   
 14. HeidiDiWalt

  HeidiDiWalt Популарен член

  Се зачлени на:
  29 мај 2010
  Пораки:
  1.163
  Допаѓања:
  1.504
 15. Dog-lover

  Dog-lover Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2013
  Пораки:
  1.508
  Допаѓања:
  3.736
  Пол:
  Женски
  се согласувам со тебе,ни јас немам некое искуство,брат ми е од комитите,одев со него на натпревари,ама годинава слабо само 4 пати сум пошла :)
  да не бидам офф не ги пратам многу МЗТ и Работнички за да зборам :)
   
 16. ana-sweet

  ana-sweet Популарен член

  Се зачлени на:
  9 октомври 2011
  Пораки:
  1.663
  Допаѓања:
  1.119
  МЗТ <3
  Иначе да не знае некој дали даваат пренос од утакмицата во Словенија?
   
 17. Kaylie

  Kaylie Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 октомври 2013
  Пораки:
  500
  Допаѓања:
  1.400
  И од мене поздрав до целата фамилија на форумов! Јас сум аеродромка, па се разбира за МЗТ!! :inlove:
   
  На stojanovskata му/ѝ се допаѓа ова.
 18. WaffleGirl

  WaffleGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  25 април 2014
  Пораки:
  877
  Допаѓања:
  1.047
  Дааа..МЗТ :inlove: :up:
   
 19. macka5

  macka5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2014
  Пораки:
  96
  Допаѓања:
  303
  МЗТ :l: :up:
   
 20. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.891
  Пол:
  Женски
  Татко ми е за МЗТ :wasntme: ,јас не ги гледам баш.