1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

МИТ- универзитет - факултет за психологија

Дискусија во 'Канта' започната од red-five, 13 април 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. red-five

  red-five Нов член

  Се зачлени на:
  13 април 2015
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Ме интересира се за овој факултет. Ако некој знае нека пише :)
   
 2. inaetcika

  inaetcika Активен член

  Се зачлени на:
  11 август 2015
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Исто и мене. Има ли некој?
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.