1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

МНОГУ БОЛЕЕЕ ве молам одговорете

Дискусија во 'Канта' започната од andreamilic, 20 мај 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. andreamilic

  andreamilic Активен член

  Се зачлени на:
  18 мај 2013
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  0
  ви се има ли случено кога мокрите и при крајот да ве боли долниот дел на стомакот и тоа многуу. ми се дешаваше пред некое време ми помина и сега пак почна да ме боли. можно ли е да е некоја инфекција од односи и што да правам како да ми помине............. многу ме болеее
   
 2. koritsaki

  koritsaki Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  17.734
  Допаѓања:
  102.235
  Пол:
  Женски
  Па ние овде нема што да ти помогнеме , штом те боли оди право на лекар изгледа за инфекција се работи
   
  На andreamilic му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.