1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

МНОГУ САКАМ ДА ОСТАНАМ ТРУДНА

Дискусија во 'Канта' започната од nesa, 14 март 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. nesa

  nesa Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2010
  Пораки:
  832
  Допаѓања:
  1.210
  Пол:
  Женски
  Де бре жено втор пат отвараш иста тема, па разгледај малце по форумов имаш ваква иста тема
   
  На blond му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.853
 3. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.853
  ^Над тебе постирав линк, пишувај таму :)
   
 4. Ariel

  Ariel Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.392
  Допаѓања:
  106.676
  Темата е заклучена поради тоа што е дупла, а мислењата се преместени во веќе постоечкатаЧ
  bremenost/poddrska-za-onie-sto-sakaat-da-zabremenat-t3956/
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.