1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

МОБИЛНИ ОПЕРАТОРИ,VIP T MOBILE

Дискусија во 'Канта' започната од simones, 11 јануари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. simones

  simones Активен член

  Се зачлени на:
  5 август 2012
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  0
  предности,слабости
  кој од кој е подобар и кој нуди подобри можности и привилегии
  јас лично го давам мојот глас за T MOBILE со оглед на тоа што не се најдов во мн завидна позиција околу сметките на VIP
  имено бев да работам во странство 3 месеци и сметките никој не ги подмирил за тие месеци,па за 3000 се јавуваа со закани дека ке ме дадат на извршител и ме ставија во кош со оние кои должат и по 30 000 и не се ни јавуваат а и мрежата не е баш за пофалба
  вие што мислите
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.685
  Допаѓања:
  64.982
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.