МОДА - Есен-Зима

Дискусија во 'Канта' започната од macence4, 4 ноември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. macence4

  macence4 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2012
  Пораки:
  292
  Допаѓања:
  416
  Сакам во оваа тема да постирате модни парчиња Кои ке бидат носени во претстојната сезона (дококу ја има темата или нешто не е во ред со неа КАНТа

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 2. macence4

  macence4 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2012
  Пораки:
  292
  Допаѓања:
  416
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.283
  Допаѓања:
  50.003
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.