1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Маврово

Дискусија во 'Канта' започната од Stylesh, 5 јануари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Stylesh

  Stylesh Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2013
  Пораки:
  103
  Допаѓања:
  45
  Пол:
  Женски
  Мислам дека има ваква тема, ама итно ми е... Сте биле во Маврово?
  Како беше?
  Убаво?
  Јас треба да одам... Ама сакав да знам какво е...
  Фала однапред...:)
   
 2. Ariel

  Ariel Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  7.836
  Допаѓања:
  132.385
  Во право си, има таква тема. Нема потреба ни од многу пребарувања, кога ќе отвориш во патувања и одмори на првата страна е...
  patuvanja-i-odmori/mavrovo-t3957/10.html
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.