1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Мадона или Лејди Гага???

Дискусија во 'Канта' започната од litllemonster, 6 февруари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. litllemonster

  litllemonster Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2011
  Пораки:
  50
  Допаѓања:
  4
  Која е кралицата на попот??Гага или мадона јас ја обозавам лејди гага но ја сакам и мадона
   
 2. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.695
  Темава не поттикнува дискусија.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.