1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Маички за моминска вечер

Дискусија во 'Канта' започната од Balint, 23 мај 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Balint

  Balint Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јуни 2011
  Пораки:
  72
  Допаѓања:
  61
  Пол:
  Женски
  Девојки, дали знаете каде можам да купам или нарачам маички со некој интересен натпис за моминска вечер? :) барам по интернетов ама не можам да најдам :)

  фала ви
   
 2. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.011
  Пол:
  Женски
 3. Balint

  Balint Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јуни 2011
  Пораки:
  72
  Допаѓања:
  61
  Пол:
  Женски
  фала :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.