1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Макарони

Дискусија во 'Канта' започната од smiley-32, 8 октомври 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. smiley-32

  smiley-32 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 август 2011
  Пораки:
  532
  Допаѓања:
  510
  Јас многу сакам макарони :) и знам сама да ги подготвувам ,но сакам некој нов рецепт за приготвување макарони ,ама не обични туку со сос ,зеленчук итн

  Па ајде феминки ако знаете нешто,кажете

  Ако има иста или слична тема -клуч! :)
   
 2. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.563
  Допаѓања:
  20.002
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.