Макарска

Дискусија во 'Патувања и одмори' започната од komsika, 20 април 2016.

 1. komsika

  komsika Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 ноември 2014
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Женски
  Здраво ја отворив темата за макарска бидејки не сум била и сакам оваа година да ја посетам затоа вие што веќе сте биле кажете ми повеќе за неа цени како се движат и ситни детали.Разгледувам понуди од агенцииве но нема излезено ќе почекам после празникот ваљда ќе има достапни понуди.Ајде кој планира да оде оваа година..
   
 2. Elissa

  Elissa Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јануари 2014
  Пораки:
  3.209
  Допаѓања:
  22.450
  Види овде има тема Хрватска и во неа ќе прочиташ многу мислења за Макарска.
   
 3. Marick14

  Marick14 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 март 2013
  Пораки:
  3.678
  Допаѓања:
  2.924
  Да.