Македонија го има првиот случај на Корона Вирус

Дискусија во 'Канта' започната од Miki4eca, 26 февруари 2020.

?

треба да стравуваме или не ??

 1. да

  2 глас(а)
  33,3%
 2. не

  4 глас(а)
  66,7%
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Miki4eca

  Miki4eca Активен член

  Се зачлени на:
  15 ноември 2019
  Пораки:
  305
  Допаѓања:
  145
  Пол:
  Машки
  Македонија го има првиот случај на Корона Вирус што мислите ??
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.282
  Допаѓања:
  49.990
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.