Македонска и ex-Yu музика

Дискусија во 'Музика' започната од Marley, 15 јануари 2010.

 1. Tajnaotrovna

  Tajnaotrovna Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јули 2011
  Пораки:
  1.227
  Допаѓања:
  13.774
  Пол:
  Женски

  овој глас постојано би го слушала.:inlove:
   
  На SummerGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 2. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  11.730
  Допаѓања:
  19.066
  Пол:
  Женски
   
  На Marley и elimkd им се допаѓа ова.
 3. orhideea

  orhideea Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 септември 2011
  Пораки:
  5.195
  Допаѓања:
  51.570
   
  На Oscar Lady и SummerGirl им се допаѓа ова.
 4. Maeve

  Maeve Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 март 2017
  Пораки:
  198
  Допаѓања:
  788
  Пол:
  Женски
   
  На SummerGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 5. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  11.730
  Допаѓања:
  19.066
  Пол:
  Женски
 6. Marley

  Marley Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  1.087
  Допаѓања:
  1.102
  Пол:
  Машки
   
 7. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  11.730
  Допаѓања:
  19.066
  Пол:
  Женски
   
  На Marley му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Tajnaotrovna

  Tajnaotrovna Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јули 2011
  Пораки:
  1.227
  Допаѓања:
  13.774
  Пол:
  Женски
   
  На SummerGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 9. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  11.730
  Допаѓања:
  19.066
  Пол:
  Женски