Македонска кошаркарска репрезентација

Дискусија во 'Спорт' започната од rossonerka, 1 септември 2011.

 1. b.u.tt.e.r.F.L.Y

  b.u.tt.e.r.F.L.Y Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2015
  Пораки:
  147
  Допаѓања:
  152
  Пол:
  Женски
  Денес од колку саат играме?
   
 2. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.951
  Допаѓања:
  33.893
  Пол:
  Женски
  Во 15:00 на сител
   
 3. simonna.a

  simonna.a Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 февруари 2013
  Пораки:
  3.795
  Допаѓања:
  22.905
  Пол:
  Женски
  Абре куферите нека си ги пакуваат...ако ја победиме Словенија ќе поднесам барање за споменик да им изградат...
   
  На littlevampire му/ѝ се допаѓа ова.
 4. littlevampire

  littlevampire Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 април 2015
  Пораки:
  211
  Допаѓања:
  699
  Пол:
  Женски
  Дрва сме бе дрваа без Перо :?:
   
 5. simonna.a

  simonna.a Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 февруари 2013
  Пораки:
  3.795
  Допаѓања:
  22.905
  Пол:
  Женски
  и Борче ;)
   
  На littlevampire му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.951
  Допаѓања:
  33.893
  Пол:
  Женски
  Шо им е на овие бе, ко фатени во рацете :^)
   
  На littlevampire му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Marossa

  Marossa Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2012
  Пораки:
  2.380
  Допаѓања:
  6.865
  Пол:
  Женски
  3 пати да шутираш за кош и 3 пати да промашиш,па ај што не не бива,ни среќа немаме :D
  Ептен лошо стартуваа,ама ај не губам надеж,може ќе им тргне(и сама не си верувам)
   
  На Umbrella22 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.473
  Допаѓања:
  10.384
  Пол:
  Машки
  Чути заврши настапот за нас овде доста беше брукање
   
  На simonna.a, kjukli, Marossa и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 9. kjukli

  kjukli Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 ноември 2014
  Пораки:
  2.522
  Допаѓања:
  28.608
  Пол:
  Женски
  Не ни мислев дека ќе направат нешто повеќе. Тоа е кога може да се влегува во репрезентација со пари, нема што многу да се очекува. Какви дрвца еј. Срамота.
   
 10. allaround

  allaround Популарен член

  Се зачлени на:
  20 август 2015
  Пораки:
  680
  Допаѓања:
  1.430
  Пол:
  Женски
  Без Антиќ и Мекејлеб не ги бива .:shake:
   
  На simonna.a и Lella им се допаѓа ова.
 11. anakonda88

  anakonda88 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 април 2010
  Пораки:
  2.598
  Допаѓања:
  4.472
  Пол:
  Женски
  Ne znam sto bese pozalno / dali igrata na nasite rakometari ili reklamata so zvezdite i traktorot od simpeks :D
   
 12. allaround

  allaround Популарен член

  Се зачлени на:
  20 август 2015
  Пораки:
  680
  Допаѓања:
  1.430
  Пол:
  Женски
  Ракометари? хмм
   
 13. anakonda88

  anakonda88 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 април 2010
  Пораки:
  2.598
  Допаѓања:
  4.472
  Пол:
  Женски
  kosarkariiii :D :D :D sekogas mi se desavaat vakvi lapsusi :D
   
 14. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.473
  Допаѓања:
  10.384
  Пол:
  Машки
 15. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.951
  Допаѓања:
  33.893
  Пол:
  Женски
  IMG_16266401742009.jpeg
   
  На simonna.a, Marossa и PogbaPol им се допаѓа ова.
 16. simonna.a

  simonna.a Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 февруари 2013
  Пораки:
  3.795
  Допаѓања:
  22.905
  Пол:
  Женски
  Нашите кошаркари ќе одат на Европско првенство со тоа шо си купија карти за да гледаат таму на најгорните седишта а и во план се да продолжат по надолна линија така да ништо чудно да одат втора лига...
  Јас да играв во репрезентација,олимписко злато од Рио ќе донесевме...ама ете не ми видоа тоа талентот де.