Македонските јавни фаци

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од preetygirl-J, 13 јули 2010.

 1. Biljarkata

  Biljarkata Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2019
  Пораки:
  1.327
  Допаѓања:
  27.650
  Не беше нешто слично и со Влатко од Морал ( не знам како се презиваше човекот, бог да го прости). Се некои исти ликови се многу другари за слава, а за поддршка нигде ги нема:^)
   
  На темјанушка му/ѝ се допаѓа ова.
 2. nextredstyle

  nextredstyle Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2018
  Пораки:
  3.858
  Допаѓања:
  31.907
  Пол:
  Женски
  @ohlalalala Охо,Кралицата на Квизот го сака оти он е многу битен,готово пукнавме... :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
   
  На smile:), ohlalalala и didisi им се допаѓа ова.
 3. Maro87

  Maro87 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2013
  Пораки:
  891
  Допаѓања:
  3.057
  Пол:
  Женски
  Лила го сакала готово јас пукам, утре ќе ме нема од овој свет. Така да мило ми беше што си комунициравме, ама ете јас пукам полека.....Божееее овој се мрднал скроз :@:@:@
   
  На SummerGirl, smile:), ЕденЧлен и 4 други им се допаѓа ова.
 4. Jov5

  Jov5 Активен член

  Се зачлени на:
  22 мај 2019
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  10
  Пол:
  Женски
  Предобра! Отсекогаш ми се допаѓала. Браво!
   
  На fateful му/ѝ се допаѓа ова.
 5. ohlalalala

  ohlalalala Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 октомври 2018
  Пораки:
  347
  Допаѓања:
  2.123
  Пол:
  Женски
  Хахахахaхахах:rofl:
  И мене ми пукна душата од гнaсотииве негови, газолижач.(mooning)

  Како се упикува сегде,машко к***виче.
  И овој изгледa чита тука баш зборевме дека Лики го шутна Сергејчо ама исто и на него се однесуваше,ист третман си доби од неа.
  Ама добро е, му лајкува, значи го ловкааа:inlove::l::rofl:.
  Во ред е фаци најбољи си бејб.:l::*
   
  Последна измена: 20 мај 2020
  На *Amethyst*, raww, Kimberly11 и 4 други им се допаѓа ова.
 6. Kimberly11

  Kimberly11 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 септември 2015
  Пораки:
  2.833
  Допаѓања:
  13.766
  Пол:
  Женски
  На *Amethyst*, raww, nextredstyle и 3 други им се допаѓа ова.
 7. tamche995

  tamche995 Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јули 2015
  Пораки:
  648
  Допаѓања:
  1.209
  Пол:
  Женски
  Што бидна со актеркана Силвија? Се заташка случајот некако
   
  На Regina.Phalange, Bengal tiger, Angie1432 и 3 други им се допаѓа ова.
 8. Gornn

  Gornn Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 мај 2019
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  544
  Ако ги гледаме фактите, Врчак е книга за факултет која треба да ја читаат Тамара и ДНК и сите остали ѕвезди како нив. Врчак издаде 3-4 албуми, и сите се евергрини! А овие горенаведениве само препотентност.
   
  На dafe993, BloodElf, темјанушка и 18 други им се допаѓа ова.
 9. ohlalalala

  ohlalalala Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 октомври 2018
  Пораки:
  347
  Допаѓања:
  2.123
  Пол:
  Женски
  Озбилно го ставаат Врчак во ист кош со Днк?
  Хаха смешки.:D
  Ај Тамара си држи глас, настрана шо е арогантна и антипатична.
  Ама ДНК жити се шо песни имаат, шо има да понудат, кој ги слуша?
  Само напалени 13 годишни тинејџери.
  Во ист кош со нив ги ставам и Два Бона, Таско,Маско,тие Јала,Буба и осталa багра.
  Им се извинувам на нивните фанови но ова е моето мислење.
   
  На tinka-mace, dahlia_desire, Regina.Phalange и 10 други им се допаѓа ова.
 10. antonelala

  antonelala Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јули 2011
  Пораки:
  197
  Допаѓања:
  3.352
  Класика, кога сме виделе позната фаца во затвор? Или бар јас не знам за такво нешто.
   
  На темјанушка, poppie, smile:) и 6 други им се допаѓа ова.
 11. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  15.588
  Допаѓања:
  95.081
  Пол:
  Женски
  Го тролаа зашто и самите не знаеја колку е тешко да бидеш веган.Да си веган значи да си страствен нељубител на месо.
   
  На smile:), *Amethyst*, SummerGirl и 4 други им се допаѓа ова.
 12. Elen4e_sonce

  Elen4e_sonce Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 мај 2016
  Пораки:
  305
  Допаѓања:
  305
  Пол:
  Женски
  Споредуваш Оскари со што? Со слика на девојче од пред искачање?

  На 15 години сите сме се шлапале со сенки, да не се лажеме.
   
  На Gosh, AlicaInWonderland и marija305 им се допаѓа ова.
 13. LaDyDoLl

  LaDyDoLl Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јули 2011
  Пораки:
  2.682
  Допаѓања:
  16.905
  Пол:
  Женски
  А со Спенџи што се деси, некако се почесто е отсутна на Канал 5.
  Се си мислев како одржува работно место со толку големи отсуства,викенди,шетања....
   
  На didisi, smile:), ohlalalala и 2 други им се допаѓа ова.
 14. Maro87

  Maro87 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2013
  Пораки:
  891
  Допаѓања:
  3.057
  Пол:
  Женски
  Ние што не консумираме ништо од животно, колку пати сме нарекувани секташи, па и не врегале..ама не го ставаме здраво за готово нивното мислење. Јас имам љубов кон животните и птиците уште од мала, па ми е гајле за другите што мислат. Овие погоре јавни фацички што го тролале, можат само да му се фатат..
   
  На Regina.Phalange, Gosh, темјанушка и 4 други им се допаѓа ова.
 15. felisitas

  felisitas Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јуни 2012
  Пораки:
  170
  Допаѓања:
  598
  Лично го знам ама одамна го немам видено. Женет беше тогаш освен ако нема некоја промена.
  Човекот е посебен, доктор е на медицина ама се посвети на скиентологија која инаку не е религиозна секта туку еден вид наука. Мн е скапа што е вистина.
  Имам одено и кај него и во центарот и можам да тврдам дека нема ништо со секта или култ, ни богови ни врагови.
  Има и фб профил и страна и по самите објави се гледа со што се занимава.
   
  На didisi му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Компир Манџа

  Компир Манџа Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2019
  Пораки:
  963
  Допаѓања:
  1.721
  Пол:
  Машки
  Што ќе кажете за водителката Ирена Спировска?
  Да не има некој коментар и за неа, бидејќи гледам се дружи со "ексклузивни фаци"...
   
  На didisi му/ѝ се допаѓа ова.
 17. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  15.588
  Допаѓања:
  95.081
  Пол:
  Женски
  Знам,јас сум вегетаријанка и многу ми е подобро без месо.
   
  На Oscar Lady, Feminka22, didisi и 2 други им се допаѓа ова.
 18. Dentina

  Dentina Популарен член

  Се зачлени на:
  3 февруари 2011
  Пораки:
  1.005
  Допаѓања:
  9.717
  Скиентологијата наука???!!! Оксиморон.
  Лопови препредни мање- више и куп излажани луге.
   
  На Jana06, Nausicaa, alessah и 9 други им се допаѓа ова.
 19. Stressed Out

  Stressed Out Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 октомври 2018
  Пораки:
  1.023
  Допаѓања:
  2.949
  Пол:
  Женски
  Озбилно? Девојчево отишло на професионален шминкер и ја пренашминкале,јас нз ти колку години имаш ама јас на 15 во мое време сигурно не изгледав вака,настрана тоа и ич не е поентата,девојчево е јавна фаца,како ја споредуваш ти со твоето шлакање со сенки на 15? Споредив со Оскари јер коментираме јавни фаци овде како што е и Мартија а не рандом 15 годишно девојче од инста.
   
  На Jana06, Regina.Phalange, Konfetka и 3 други им се допаѓа ова.
 20. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  15.588
  Допаѓања:
  95.081
  Пол:
  Женски
  Не и го разбирам првото стори на Плевнеш,што изводи?