1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Македонските јавни фаци

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од preetygirl-J, 13 јули 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. SweetChild

    SweetChild Популарен член

    Се зачлени на:
    2 јули 2012
    Пораки:
    1.597
    Допаѓања:
    2.987
    Пол:
    Женски
    ^^Ај нека и ја соблечат Пинк Флојд маицата.ОДМА. :puke:
     
  2. Lilit

    Lilit Форумски идол

    Се зачлени на:
    25 ноември 2009
    Пораки:
    11.995
    Допаѓања:
    154.249
    Па мене лично оваа Амбросио или како и да е, ама ИЧ, ИЧ не ми е убава, ни симпатична, туку не грда, ами антипатична. Не знам, чудна ми е, неприродна, восочна, не знам, ми има нешто неубаво во неа. Ама што да правиме сега...
    Ама фацата и таква токму доволно површна на прв поглед за да биде совршена за да рекламира долен веш.
    Оние од високата мода сакаат тро погрди, да не речам одвратни фаци заради што се специфични.
    Нема правила де...
     
    На anuskaNESTLE и tessie им се допаѓа ова.
  3. The-Queen

    The-Queen Популарен член

    Се зачлени на:
    10 јули 2010
    Пораки:
    2.139
    Допаѓања:
    2.424
    На fighter му/ѝ се допаѓа ова.
  4. aaaaa

    aaaaa Популарен член

    Се зачлени на:
    9 април 2010
    Пораки:
    758
    Допаѓања:
    1.225
    Пол:
    Женски
    Чекај се збунив :^) Нели оваа водителка е во брак со пејачот Груески? Или сум ја помешала со некоја? :^)
     
  5. Azriel1

    Azriel1 Истакнат член

    Се зачлени на:
    15 октомври 2012
    Пораки:
    307
    Допаѓања:
    406
    Си ја помешала со Татјана Стојановска бивша Грујоска, тие се инаку разведени со пејачот Благоја уште одамна.
    Ова е Тања
    [​IMG]
    А ова е Љубица
    [​IMG]
    Многу луѓе ги мешаат, не знам зошто. Може дека двете на вести на иста телевизија и плус и двете симпатични затоа :D

    За Татјана патем, морам да искоментирам. Значи ја имам видено одблиску. Прекрасно лице, младо, очувано, немам коментар во позитивна смисла. Многу е поубава во живо отколку што изгледа на вестите, некои 20 годишни можат вода да и носат, навистина природна убавина.
     
    На fighter, aaaaa и gangstergirl им се допаѓа ова.
  6. Dvolicen

    Dvolicen Популарен член

    Се зачлени на:
    1 јуни 2012
    Пораки:
    1.431
    Допаѓања:
    3.485
  7. iloveugirl

    iloveugirl Истакнат член

    Се зачлени на:
    11 март 2013
    Пораки:
    293
    Допаѓања:
    217
    На senza.parole и Dvolicen им се допаѓа ова.
  8. Dvolicen

    Dvolicen Популарен член

    Се зачлени на:
    1 јуни 2012
    Пораки:
    1.431
    Допаѓања:
    3.485

    А бе овој една сува лепота па уште да не мисли дека може да избира каква.Од пустец некоја за ваквите, половна со 2-3 деца донирам 100 ден преку фемина отоворете жиро смека за гревов да му најдеме некоја убава ама глупа :fubar: :swear:
     
    На Azriel1 му/ѝ се допаѓа ова.
  9. Azriel1

    Azriel1 Истакнат член

    Се зачлени на:
    15 октомври 2012
    Пораки:
    307
    Допаѓања:
    406
    Леле како ме нервира овој џбун некастрен. Ај што е грд, таков се родил, не се суди за тоа, ама летање во облаци |( . Мене ми е еден од најантипатичните јавни личности во државава. Откако излегоа не можам да им го сварам дуото |(
    Чуприна не знам каква е по карактер, ама барем физички е убава, не знам кај го нашла овој па уште и 4 години врска.
     
  10. SuperGirl24

    SuperGirl24 Форумски идол

    Се зачлени на:
    6 март 2012
    Пораки:
    2.446
    Допаѓања:
    48.173
    Пол:
    Женски
    Тие двете додека не фатија квази познати момци беа најутепани ликови во градов.Т.е цела нивна дружина живееа во некој сексот и градот филм без цел и по целодневно дремење по кафиња.Никој нит ги знаеше нит ги погледнуваше. Радмила и е другарка на моја блика личност и е такво распрдено размазено детиште едно на мајка и татко. Симона на факултет ја гледав и беше тотален анонимус се додека не почна да се бута по телевизииве. Радмила кај е движечи костур и многу е ниска метро и желба за растење.Тотално невпечатлива личност ни со стас ни со глас. Совршен пар си се со Бранчез бидејки ни тој нешто многу не се истакнува. Ми делува уфурано што е со него ко у најмања рука да го фатила Пол Ван Дајк,а особено и се смееме кога Бране пушта музика бидејки увек опсесивно се мота околу него. Димитар на Симона исто го знам од факултет. Сите знаат дека со лижење гз успеа да се протне по телевизииве. И тој како девојка му беше анонимус и никој посебно не се змараше со него. Но ч0векот дефинитивно знае како да се убута.Од нискобуџетни емисии со лижење гз на познати лица ,до бутање во виски кругови и ширење познанства успеа да си изгради имиџ и име.
     
    На LilBaby му/ѝ се допаѓа ова.
  11. mims-89

    mims-89 Форумски идол

    Се зачлени на:
    7 мај 2010
    Пораки:
    6.488
    Допаѓања:
    24.073
    Они лепотиците две во продавница идат ко на Фешн Вик, а не па на фејсбук и на кафиња, ви се молам... Држат некои си лажни диети и здрав режим на исхрана на фејс по слики и по ресторани демек само салати јадат, а купуваат чипсови и кроасани у Рептил :lol:
     
    На Lilit, senza.parole, Lepaaa и 1 друга личност им се допаѓа ова.
  12. Rubiii

    Rubiii Популарен член

    Се зачлени на:
    17 февруари 2011
    Пораки:
    2.668
    Допаѓања:
    5.445
    Пол:
    Женски
    ^^ премногу пишуваме за госпоживе, а Рацмиле пошто е екстра мак.јавна фаца , гарант во најмала рака ќе не објави некаде по социјалниве мрежи у стил "зборат за мене , а не сум позната и сл", ама морав да се надоврзам дека мене цревава ми се креваат кога ќе ја видам Симона како ја напучува устата после секоја завршена реченица, или кога ќе даде од оние вештачките осмеси од 20ка до 20ка.
    Инаку, Рацмиле беше поим за Симона, идеше со еден од "менаџерите" на Тренд и висеа таму постојано. На заедничките друштвени слики Симона увек беше во некој од ќошовите од сликата, а Рацмил во средината со упатениот кисс- т.е напучена уста, и наравно извештачена да ни од дома не би ја препознале..
    Мн повеќе од анинимуси беа, утепани - преутепани, а јас ги имам измеморирано зошто искачав во Тренд, а не дека се фраерки или мангупки од шемата во Скопје :D
    И сега, Зоки фаци ја откри Симона, после се фати со Димитар( кој пак ми е посебна прича на просто и селско дете) и стигнала да фура некој фејк живот , демек она ужива по грчкиве плажи, викенди до Сани Бич и слично?

    А најсмешно е, што навремето Симона и љубомореше на Рацмиле, сега е обратно пак, не беа во добри односи скоро... :D
     
    На mims-89 му/ѝ се допаѓа ова.
  13. Shery

    Shery Популарен член

    Се зачлени на:
    15 декември 2010
    Пораки:
    2.027
    Допаѓања:
    4.978
    На gangstergirl му/ѝ се допаѓа ова.
  14. Azriel1

    Azriel1 Истакнат член

    Се зачлени на:
    15 октомври 2012
    Пораки:
    307
    Допаѓања:
    406
    Има, коњот е сигурно поубав во живо.
    И што му е финтата на овој, секоја втора слика му е со коњи, магариња, од кај знае па тој дека тие сакаат да се сликаат со него? :D
     
    На Barbie20 и sweet-star им се допаѓа ова.
  15. Shery

    Shery Популарен член

    Се зачлени на:
    15 декември 2010
    Пораки:
    2.027
    Допаѓања:
    4.978
    На sweet-star му/ѝ се допаѓа ова.
  16. mims-89

    mims-89 Форумски идол

    Се зачлени на:
    7 мај 2010
    Пораки:
    6.488
    Допаѓања:
    24.073
    А извини Руби, ама и Раци е јавна фацка, ја имаше еднаш на билборд на Рамстор за Фиори!!!
     
    На Rubiii му/ѝ се допаѓа ова.
  17. SparkyAngel

    SparkyAngel Популарен член

    Се зачлени на:
    24 септември 2011
    Пораки:
    901
    Допаѓања:
    1.366
    Пол:
    Женски
    Џабе му е... ептен изобличена фацава, повеќе на марсовец личи :lol: него ли на разубавена личност :x
     
  18. fighter

    fighter Популарен член

    Се зачлени на:
    4 јуни 2010
    Пораки:
    1.249
    Допаѓања:
    2.485

    Татјана и јас ја имам видено во живо, од блиску...навистина женава е авион...лицето и е капка, многу многу е убава!
    А за Љубица, немам зборови, барем вака на ТВ, навистина е убава, не е извештачена има природна убавина.
     
    На Azriel1 му/ѝ се допаѓа ова.
  19. sadgirl21

    sadgirl21 Форумски идол

    Се зачлени на:
    30 јануари 2013
    Пораки:
    7.357
    Допаѓања:
    8.478
  20. SweetChild

    SweetChild Популарен член

    Се зачлени на:
    2 јули 2012
    Пораки:
    1.597
    Допаѓања:
    2.987
    Пол:
    Женски
    Што е со нив,се натпреваруваат кој ќе направи најглупава песна,или?
     
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.