1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Македонските јавни фаци

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од preetygirl-J, 13 јули 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. k.i.m

    k.i.m Популарен член

    Се зачлени на:
    12 мај 2010
    Пораки:
    4.732
    Допаѓања:
    5.151
    А може и менееее? :wasntme:
     
  2. julie77

    julie77 Форумски идол

    Се зачлени на:
    2 февруари 2010
    Пораки:
    5.566
    Допаѓања:
    20.050
    леле сеирџикииии.... :D :D а мене? ;) :D :D
     
  3. sesilija

    sesilija Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јануари 2010
    Пораки:
    4.177
    Допаѓања:
    13.276
    Прити грл и јас сакаммммм. :tmi: :$ :rofl:
     
  4. annnni

    annnni Популарен член

    Се зачлени на:
    27 март 2010
    Пораки:
    3.025
    Допаѓања:
    645
    ситееее дознаа а никоја не прокоментира после тоа.... :lol: .
     
  5. julie77

    julie77 Форумски идол

    Се зачлени на:
    2 февруари 2010
    Пораки:
    5.566
    Допаѓања:
    20.050
    Е па Анушке ајде пукај! :D
     
  6. sesilija

    sesilija Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јануари 2010
    Пораки:
    4.177
    Допаѓања:
    13.276
    јас сеуште чекам лп. Ани срцко ај ако не препрати ми ја твојата. Неможам да додржам :D :D :lol:
     
  7. annnni

    annnni Популарен член

    Се зачлени на:
    27 март 2010
    Пораки:
    3.025
    Допаѓања:
    645
    ехххх ги избришав неможам ај нека ви прати прити грл-ј :tmi:
     
  8. Lolipop23

    Lolipop23 Форумски идол

    Се зачлени на:
    21 март 2010
    Пораки:
    5.514
    Допаѓања:
    27.297
    Пол:
    Женски
    Dying to know :wasntme: . Кој ќе ми ја задоволи љубопитноста. Плиссссссс
     
  9. katka-slatka

    katka-slatka Истакнат член

    Се зачлени на:
    15 мај 2010
    Пораки:
    296
    Допаѓања:
    46
    Што сум пропуштила за лепотицата???
     
  10. sesilija

    sesilija Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јануари 2010
    Пораки:
    4.177
    Допаѓања:
    13.276
    Леле што сме значи :D Сеирџии прва класа. Не ја гледам прити грл да ја разгледува темата, се надевам до после ќе ни прати или нека ни препрати некој што ја нема избришано неговата лп. Ајде покажете малку солидарност :D , и ние другите сакаме да знаеме :lol: :lol:

    Морам да редакирам- ми стигна порака и можам да кажам дека тоа е жалосно за неа и за нејзините родители. Угледни луѓе - лекар и професор на факултет ако не се лажам- таа дипломирана (ама се гледа дека нема никакво знаење) и така да се однесува. Ама тоа е кога нема пари од манекенството а има големи апетити. Барем добра ли била во таа работа или и во тоа е како во водителската работа- никаква :lol:
    Штета што е така, жал ми е за тоа што го прочитав
     
  11. femina90

    femina90 Популарен член

    Се зачлени на:
    25 декември 2009
    Пораки:
    3.997
    Допаѓања:
    2.345
    имав слушнато муабетов и од други за неа,ама вака детално со локација и цена не :D :D
     
  12. katka-slatka

    katka-slatka Истакнат член

    Се зачлени на:
    15 мај 2010
    Пораки:
    296
    Допаѓања:
    46
    Абе не сте фер... :(
     
  13. zverka

    zverka Истакнат член

    Се зачлени на:
    3 февруари 2010
    Пораки:
    274
    Допаѓања:
    31
    Натали дај му на човекот :D
     
  14. Trendafilka

    Trendafilka Форумски идол

    Се зачлени на:
    28 декември 2009
    Пораки:
    5.941
    Допаѓања:
    27.593
    И јас имам слушнато "домаќински муабети" за неа. Еден мој другар посебно и го има меракот, и му се ближи роденден, ама не сум толку при пари, :D инаку морам да нагласам дека ние не трачариме, туку само искажуваме ФАКТИ! :hai: :nod: А тоа што си маваме сеир, тоа е ментална релаксација, па ве молам, македончиња ли сме, што ли сме. :lol:
    Мене лично девојката ниту ми е убава, ниту ми има харизма, за памет да не зборувам - тиква шуплива, а и сестра и не е ништо посебно.
    Инаку, на мојот црн список ќе ги додадам и Ноне и Мартина, Маја Вукичевиќ (фактор среденост - 10, фактор талент за пеење - под нулата), а кутрата се труди, ама... :|
     
  15. julie77

    julie77 Форумски идол

    Се зачлени на:
    2 февруари 2010
    Пораки:
    5.566
    Допаѓања:
    20.050
    Ми стигна и мене и најискрено не очекував дeka до тој степен си го тера животот :tmi: Ама па навистина чудно како лежерно си живее, а за таков живот се потребни мноогуу парички. Kолку знам јас она и магистратури земаше и дрн дрн какви не работни места добрi менувала, а олку ниско да падне.. :puke: :?:
    Трендафилка..па за тие пари подобро уплати му на другарот едно ексклузивно патување па има да ти биде благодарен цел живот! :lol: ;) А за неа навистина нема со што да те привлече воопшто,а сестра и е уште бетер.
     
    На FoodLover му/ѝ се допаѓа ова.
  16. zverka

    zverka Истакнат член

    Се зачлени на:
    3 февруари 2010
    Пораки:
    274
    Допаѓања:
    31
    добро не заслужува една Натали Да ја дискутираме толку многу , ајде да се обрнеме на др македонска фаца ммммммммммм аааајде на пример КАРОЛИНА . За мене е најголемата македонска па и пошироко ФАЦААА. Најубава , горделива и секогаш со стил . Има со што да биде во облаци и да се занесува и ја да сум КАРОЛИНА би играла така :D
     
  17. k.i.m

    k.i.m Популарен член

    Се зачлени на:
    12 мај 2010
    Пораки:
    4.732
    Допаѓања:
    5.151
    Незнам зошто не сум изненадена... :?:
     
  18. sesilija

    sesilija Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јануари 2010
    Пораки:
    4.177
    Допаѓања:
    13.276
    Натали е само еден дел од мноштвото девојки што тргнуваат по овој пат. Штета што е така, но тоа е општа пракса во многу земји- најчесто земји во транзиција.
    Сакајќи да го живеат живото со полна пареа- да имаат се што ќе посакаат, се уништуваат самите себеси и нивните фамилии.
    Не ми е толку жал за неа, жал ми е за стотиците девојки во мк што го прават истото.
    Ама ниедни чевли или друго парче облека нема да ми ја смират совеста кога ќе се погледнам во огледало, ако го правам тоа :doh:
     
  19. shy

    shy Истакнат член

    Се зачлени на:
    14 јуни 2010
    Пораки:
    203
    Допаѓања:
    87
    Пол:
    Женски
    Их, само она да беше таква арно ќе беше!!!! Кај нас сите на тв се претставуваат како света дева Марија, а блага веза немаат со тоа. :angel: :angel: :angel: :angel:

    А па најмногу ме нервираат оние наши фолкерки. Они не пееле у кафана. Не бе, они директно у студио снимаа, а после ја наполнија Универзална. Оф мори мајко, они у колку скутови преседеле ја да бидат тоа шо се денес!!!! :^) :D :^)
     
  20. preetygirl-J

    preetygirl-J Нов член

    Се зачлени на:
    26 мај 2010
    Пораки:
    491
    Допаѓања:
    78
    Имам претходно неколку страници пишувано за фолк певаљките, ги поздравив со песната - Кафана ја моја судбина од Тома Здравкович :rofl: :rofl: :rofl:
     
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.