1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Македонски дует

Дискусија во 'Канта' започната од srcesrce, 3 јули 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. srcesrce

  srcesrce Популарен член

  Се зачлени на:
  16 август 2011
  Пораки:
  266
  Допаѓања:
  339
  Пол:
  Женски
 2. flowergarden

  flowergarden Популарен член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2011
  Пораки:
  1.273
  Допаѓања:
  411
 3. pamelche

  pamelche Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2011
  Пораки:
  4.082
  Допаѓања:
  11.965
 4. Jule.Sk

  Jule.Sk Популарен член

  Се зачлени на:
  28 мај 2011
  Пораки:
  1.314
  Допаѓања:
  734
  Пол:
  Женски
 5. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.775
  Допаѓања:
  25.337
  Пол:
  Женски
   
  На Sashko1992 му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.