Македонски евергрини

Дискусија во 'Музика' започната од Lacrymosa, 1 февруари 2010.

 1. specificone

  specificone Популарен член

  Се зачлени на:
  22 октомври 2010
  Пораки:
  531
  Допаѓања:
  830
 2. karak

  karak Популарен член

  Се зачлени на:
  11 април 2010
  Пораки:
  4.117
  Допаѓања:
  4.866
  <object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/31tjBvUQM0U?fs=1&amp;hl=en_US"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/31tjBvUQM0U?fs=1&amp;hl=en_US" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>
   
  На Hipica и teddybear им се допаѓа ова.
 3. Zlatusko

  Zlatusko Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 април 2010
  Пораки:
  531
  Допаѓања:
  725
 4. ForeverYoung

  ForeverYoung Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  357
  Допаѓања:
  365
 5. GeorGinnA

  GeorGinnA Популарен член

  Се зачлени на:
  20 октомври 2010
  Пораки:
  667
  Допаѓања:
  1.993
 6. Glamour

  Glamour Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 декември 2010
  Пораки:
  135
  Допаѓања:
  42
 7. Phyramide

  Phyramide Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  3.009
  Допаѓања:
  14.764
 8. macence85

  macence85 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 август 2010
  Пораки:
  1.217
  Допаѓања:
  816
 9. pufi-cufi

  pufi-cufi Популарен член

  Се зачлени на:
  12 октомври 2010
  Пораки:
  382
  Допаѓања:
  1.763
 10. OrdinaryGirl

  OrdinaryGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2010
  Пораки:
  1.453
  Допаѓања:
  488
 11. silvy

  silvy Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2010
  Пораки:
  27
  Допаѓања:
  21
 12. FBI

  FBI Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јули 2010
  Пораки:
  1.513
  Допаѓања:
  5.293
 13. tessie

  tessie Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 ноември 2010
  Пораки:
  5.294
  Допаѓања:
  17.910
  Пол:
  Женски
 14. Srculence--91

  Srculence--91 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  114
  Допаѓања:
  51
 15. bibip

  bibip Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 март 2011
  Пораки:
  191
  Допаѓања:
  100
 16. zhap4e

  zhap4e Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 март 2011
  Пораки:
  5.602
  Допаѓања:
  86.833
  Пол:
  Женски
  На TheCandy880 и Phyramide им се допаѓа ова.
 17. GarpovaV

  GarpovaV Популарен член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2011
  Пораки:
  999
  Допаѓања:
  1.962
  Пол:
  Женски
  Навистина порано имало многу подобри песни и пејачи него денешните. Песните од минатото и ден денес се хитови и се слушаат.
  Многу ми се допаѓа тоа што во Идолот во понеделникот им беше задача да пејат евергрини.
  па еве неколку евергрини од мене и уживајте :)
  http://www.youtube.com/watch?v=fUOlk0B- ... re=related
  http://www.youtube.com/watch?v=ZdbDeDrd ... re=related
  http://www.youtube.com/watch?v=u0kXbTOT ... re=related
  http://www.youtube.com/watch?v=cNiKe-m0FJk
   
 18. kelly.r

  kelly.r Популарен член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2011
  Пораки:
  409
  Допаѓања:
  190
 19. Tanny

  Tanny Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2010
  Пораки:
  564
  Допаѓања:
  401
  На Cacy и Hipica им се допаѓа ова.
 20. Sephora

  Sephora Популарен член

  Се зачлени на:
  5 декември 2010
  Пораки:
  2.690
  Допаѓања:
  4.463
  Олгица Христовска - Свирете ја зајди зајди
  Тања Кочовска - Твојте очи сине
  Џафер - Сонце за три светови
  Лидија Кочовска - Доволно луд и уште многу други, да не ги набројувам сега сите...

  Ги слушам кога сум во расположение за нив, ми стојат важно во плеј листа. :)
  Вредни, квалитетни со автентична убавина.
  Штета ретко кој ги цени од помладите генерации.

  И да додадам дека преработките на истите ми се неверојатно лошо направени.
  Се е толку без душа.