1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Македонски превод на песни

Дискусија во 'Канта' започната од potterholic, 21 февруари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. potterholic

  potterholic Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јануари 2012
  Пораки:
  341
  Допаѓања:
  419
  Слободно избришете ја ако е непотребна,дупла и слично.

  Инспирацијата истекна од еден пост во Смешни мислења за некој дечко (другар на една феминка) кој поставил македонски превод на Rude Boy од Ријана а јас ни два ни три тема отворив,да се посмееме малку :D Јас не сум од тие интересните па вие напишете некоја :)
   
 2. Princess.S

  Princess.S Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јули 2011
  Пораки:
  763
  Допаѓања:
  651
  Не се смешни обично, ама на Гугл тренслејт се комедија!
  Look at me now - Chris Brown... :

  Јас не гледам како може да мразам од надвор на клубот
  Вие не може дури да се добијат во
  Hahaha, leggo

  Жолта модел пиле
  Жолта шише пиејќи
  Жолто Lamborghini
  Жолта врвот исчезнати
  Да, да
  Останати срања изгледа како палаво
  Јас го добиете она што ќе го добиете по 10 години, во два дена
  Дами ме сакаш, јас сум на мојот Кул Џеј
  Ако ви се она што јас го добие, што би рекле?
  Таа напредуваат во тоа сите, Mr.Miyagi
  И да им самоубиство врати, Хари Кари

  Гледај во мене сега, гледај ме сега
  О, јас сум добивање на хартија
  Гледај во мене сега
  О, гледај ме сега
  Да, Новак од motherfucker

  Lil Nigga поголем од горила
  Оти ​​јас сум при што загинаа секој Nigga кои доаѓаат се обиде да биде на мојот срање
  Подобро манжетни вашиот пиле ако со неа, може да се добие нејзиниот
  И таа случајно се лизне и падне на мојот кур
  Упс реков на мојот кур
  Јас не е навистина значи да се каже на мојот кур
  Но, бидејќи ние зборуваме за мојот кур
  Сите од вас мразители велат hi да го
  Јас сум направено

  Ayo стил
  Дозволете ми да ви покаже како да се задржи на генерал тркалање
  Кога ќе го правиш тоа нешто таму homie
  Ahahahah
  Ајде да одиме!
  Оти ​​јас сум чувство како јас се кандидирам
  И јас сум чувство како да сум Мора да се извлечеш, да се извлечеш, да се извлечеш
  Подобро знаат дека јас не и јас никогаш нема да престане да
  Оти ​​ти знаеш дека јас Мора да победи секој ден, ден
  Оди!
  Види тие навистина навистина сакам поп мене
  Само знам дека никогаш нема да пропадне мене
  И знам дека може да биде малку опера
  Ohhh
  Вие не е никогаш не ќе ме запре
  Секој пат кога дојде Nigga Мора да го постави, тогаш морам да одам, а потоа морам да го добие
  Потоа Морам удар, а потоа морам да се одјавите од било малку нешто што Nigga мисли дека тој се прави
  Оти ​​не е важно, зашто Јас сум ќе dadadada
  Тогаш јас сум ќе убиство секое нешто и ништо badaboom на badabing
  Морам да направи многу нешта, да стане се појасно на неколку niggas
  Дека јас секогаш победуваат, а потоа јас Мора да го добие повторно, и повторно, а потоа повторно [здив]
  И јас се тоа го правам на смрт и сега се движи малку фаул
  А Nigga подобро се јавите на код, и секој знае мојот стил
  И niggas знаат дека јас сум најдобар кога дојде да го прават тоа
  И јас да се удира во моите гради, и јас тресне на исток, и јас сум трескањето на запад
  И јас доаѓам да ви даде повеќе и никогаш нема да ви даде помалку
  Ќе го слушнеш на улица или можете да го прочитате во весниците
  Дали навистина сакам да знам што е следно? Ајде да одиме
  Погледнете го начинот на кој ние на него и ние сите во трката и знаеш
  Мора да одат, сега се обидуваат да држат чекор со темпото
  И ние се бориме и јас метежот и Јас го постави и можам да ја добијам
  И ние секогаш Мора да го прават тоа е потребно за да друго место
  Мора да вкус и морам да го грабне
  И морам да ги сечат сите преку овој сообраќај
  Само за да биде на врвот на престолот
  Подобро знаат Морам го, го

  Гледај во мене сега, гледај ме сега
  О, јас сум добивање на хартија
  Гледај во мене сега
  О, гледај ме сега
  Да, Новак од motherfucker

  Човекот ебам овие кучка газ niggas, како y'all doin '?
  Јас сум Лил Tunechi, јас сум непријатност, одам глупави, одам глупава како 3 stooges
  Јас не јадат суши, јас сум гомно, не сум загадувањето, без замена
  Доби кучка што играат во филмови во мојот џакузи, пичка сочни
  Јас никогаш не даде ебам за hater, доби пари на мојот радар
  Се облекуваат како скејтер, добив една голема куќа, дојде со лифт
  Вие niggas не е eatin ', тоа ебам, кажете му на келнер
  Marley рече: "Викај", и реков: "во ред"
  Ако на тоа срање тогаш јас сум како Olay
  Не ми е гајле што ќе кажеш, па не го ни зборуваат
  Вашата девојка навивач како Cirque Du Soleil
  Тоа е зборот на мојот знаме, и мојот знаме црвено
  Јас сум надвор од мојата глава, кучка сум едноставно не мојот ум, од дното се искачи јас
  Вие не е потопла од моите, бе, а не на моето време и јас не сум дури и се обидува
  Што е лигите poppin "? Ништо "пет, а ако тие trippin" ебам "Ем пет
  Јас не се доби ниту еден момент да shuck и закачам, овие niggas како сладок како тиква пита
  Ciroc и фигура на приватен лет,
  Кучка сум бил помал од "водилка",
  И џебови во право, и мој дијаманти бело
  И мојот Momma на убаво и татко ми геј
  Вие педерите плашат зашто сум премногу дива, е тука за некое време
  Јас бев како ебам судењето го Остава
  Јас сум толку млад пари, ако имаш очи ме гледаат сега, кучка

  Гледај во мене сега, гледај ме сега
  О, јас сум добивање на хартија
  Гледај во мене сега
  О, гледај ме сега
  Да, јас сум Новак од motherfucker

  Океј, океј
  Е тоа право?
  Јас сум Новак од motherfucker

  еве примерче^ :lol:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.