1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Македонски претставници на евровизија

Дискусија во 'Канта' започната од hellocity, 9 мај 2018.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. hellocity

  hellocity Популарен член

  Се зачлени на:
  28 август 2017
  Пораки:
  3.072
  Допаѓања:
  6.631
  Пол:
  Женски
  Како ви звучеше оваа година Ај Кју што ја претставуваа Македонија и зошто никако неможеме да влеземе во полуфинале?
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.