1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Македонско село Нерези

Дискусија во 'Патувања и одмори' започната од Tanjamm, 17 август 2016.

 1. Tanjamm

  Tanjamm Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 октомври 2011
  Пораки:
  7.840
  Допаѓања:
  11.010
  Споделете информации ако сте биле. Какви се цените, дали треба да се резервира, автобусот на Јсп во колку тргнува и дали оди за викенди?