Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Мала Мотивација

Дискусија во 'Канта' започната од SheWhoMustNotBeNamed, 1 јули 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. SheWhoMustNotBeNamed

  SheWhoMustNotBeNamed Активен член

  Се зачлени на:
  1 јули 2013
  Пораки:
  36
  Допаѓања:
  12
  Епа вака, цело време читам жалби од девојки кои не се доволно мотивирани за да започнат да вежбаат, па еве мала инспирација ;)


  Вчера рече дека ке започнеш денес
  Just do it :muscle:
   

  Прикачени фајлови:

 2. smiley22

  smiley22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 април 2012
  Пораки:
  670
  Допаѓања:
  349
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.