Мала Помош

Дискусија во 'Канта' започната од alexx88, 27 ноември 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. alexx88

  alexx88 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 декември 2014
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  12
  Пол:
  Женски
  Здраво дали ке може мала помош? Се што треба да направите е да се логирате на овој сајт со некој емаил и лозинка. Не е ништо за злоупотребување, нема вируси или слично ама со секое логирање се добиваат пари
  http://surveynoticias.com/p176721
  Ако сака и некој друг да работи нека пише ќе му објаснам се што треба.
  Навистина многу ќе сум Ви благодарна!!
   
 2. crimson

  crimson Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2011
  Пораки:
  3.652
  Допаѓања:
  49.164
  Пол:
  Женски
  Леле почнаа и теми да се отвораат за сајтов...
   
  На LivingGlam, buba4e89, Ketchup и 3 други им се допаѓа ова.
 3. Bender Rodriguez

  Bender Rodriguez The lovable rascal

  Се зачлени на:
  27 јуни 2015
  Пораки:
  2.622
  Допаѓања:
  32.757
  Пол:
  Машки
  [​IMG]
   
  На LivingGlam, Ketchup, Ginger^ и 5 други им се допаѓа ова.
 4. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  4.660
  Допаѓања:
  46.944
  А шо е со малата помош:?:
   
  На Ketchup му/ѝ се допаѓа ова.
 5. alexx88

  alexx88 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 декември 2014
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  12
  Пол:
  Женски
  Samo zamoliv za pomos ne mora vednas da me napagjate :^)
   
  На elimkd му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  4.660
  Допаѓања:
  46.944
  Не те нападнавме :D
   
  На Ketchup му/ѝ се допаѓа ова.
 7. alexx88

  alexx88 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 декември 2014
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  12
  Пол:
  Женски
  Ne, ne Vie ama prethodnite dve clenki pogore
   
 8. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  9.750
  Допаѓања:
  145.134
  Нема пари од ова луѓе..
  Научете нешто, макар графички дизајн ..
  Па заработувајте..
  Од ова аир никој не видел, сите лажат!
   
  На crimson, buba4e89, Ketchup и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 9. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  4.660
  Допаѓања:
  46.944
  Ах па тие две такви се...остај ги. :D
  Него, не ми го отвара линков...тоа сакав да кажам, и те молам да преминеме на " Ти" .
  Прости шо не помогнав...
  Прости.
  :/
   
  На КикиМаус, crimson, purple..m и 5 други им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.